Mám silu sa meniť

Sofia

Medzi zodpovedňosťou a vinou je rozdiel. Zodpovednosť je zdravá sila. Vina je potreba trestu. Zodpovednosť je veĺký dar, pretože nám dáva silu k zmenám. Posúva nás ďalej. Dovoľuje nám stáť pevne na svojich nohách. Prebúdza v nás spojenie s darmi, ktorè sme dostali do vienka. Učí nás ich rozvíjať, byť sám sebou , slobodne sa vyjadriť. Vina a obeť idú ruka v ruke, sú prejavom nespracovanej minulosti . Určitým spôsobom byť obeťou je veľmi príjemné-zodpovednosť zvalíme na niekoho iného a zbavíme sa nutnosti, či skôr príležitosti niečo zmeniť.

Tento mesiac-jún nás vedie k vnútornej slobode. Uvoľneniu sa z pút vzorcov minulosti. Obeť v kolektívnom vedomí Slovenska je veľmi silný program. Môžeme zmeniť seba. Preto sme sa zrodili, alebo žijeme v tomto v rezonančnom poli, lebo to súvisí s nami, s našou premenou. Vystúpime z role obete, prevezmeme zodpovednosť za svoj život, myšlienky, pocity,...vedome krok za krokom to zmeníme...zmeníme svoju vibráciu, začneme priťahovať podobnè, vidieť zmenu okolo seba.

Na tej ceste premeny je dôležitè vedieť ako pomáhať, kedy pomáhať, naučiť a netlačiť na pílu len svuetiť, žiť svoj život. POKIAĽ SA ĽUDIA NEUSTÁLE ZAOBERAJÚ VINOU, ALEBO VÝČITKAMI, NECHAJ ICH BYŤ. NEMÔŽEME ZMENIŤ ICH VOĽBU. BUĎ POCHOPIA ALEBO NIE. Za ich pocit viny nenesieš zodpovednosť. BOŽSKÈ NAČASOVANIE...RAZ SA VŠETKO SPOJÍ.

Spln toto všetko posilňuje. Buďme vedomí a bdelí. A úsmev, vzpriamený chrbát, veľa vody a hlboký dych to istí.

S láskou a Slnkom v SRDCI  Sofia. 

Dátum: 2.6.2015

Komentáre (3):

Žanet
Ďakujem z celého srdca
2.6.2015 14:29:29
ancul
HOVORIS MI ZO SRDCA! Dakujem, dakujem a este raz dakujem ze to to tu dokazes takto pekne polopate napisat! Cmuk
2.6.2015 12:54:38
Ivka
ĎAKUJEM,úžasné myšlienky :-)
2.6.2015 12:01:50