Majstrovstvo vedomej zmeny

Sofia

Zmeny, ktorými prechádzame všetkými úrovñami nášho vedomia pôsobia celostne. Akákoľvek zmena v akejkoľvek oblasti nášho života sa prejaví kvantovo. Pocítime to postupným zvyšovaním životnej energie. Prebudením radosti. Vnútornej sily. Ľahkosti...

Princíp veže -transformačnèho archetypu-(vládca tohoto mesiaca ) -vrcholí. Premena sa odohráva v oblasti, ktorá nie je na pevnom základe. Najslabšie ohnivko našej celistvosti sa stáva hybnou silou tejto vlny osobnej transformácie.

Stačí sa obzrieť dozadu a pochopíme, že to, čo sa udialo od začiatku mesiaca je búrka, ktorá nastavuje liečivú medicínu. 

Zámer je pozdvihnutie energie. Plynulý tok. Rozpustenie strachu. Jeho premenením sa uvoľní ohromná životodarná sila, ktorá nám dovolí zakúšať novè rozmery Života. Živèho života , ktorèho sa stávame vedomými tvorcami.

Otvorenými zmyslami pocítime pulzujúcu sieť BOŽSKEJ MATKY. Sily Jednoty, ktorá Svetlom spája , vyživuje a neustále v cykloch premieňa celè stvorenie.

Tak len nezabudnime žiadať o pomoc svetelnè bytosti, rozpoznať posolstvá a prijať vlny svetla, lásky, podpory a jasnosti. Nikdy nie sme sami. V tých najťažších chvíľach, keď máme pocit odlúčenia od zdroja...sme priamo pri prameni. Len sa natiahnuť a načrieť. Vykročiť. 

Veriť zmene-znamená veriť životu.

Prajem vám krásny predsplnový týždeň:-))

S láskou Slnka v srdci Sofijanka.

Dátum: 25.8.2015

Komentáre (1):

cmukendes
Cmuk Dakujem
25.8.2015 11:52:55