Maják len svieti...

Sofia

Dva dni prameň Sofie sa zušľachťoval:-))) a dnes mi ladí-špecifická tèma veľmi zostručneá: PRE VEDOMÈ MAJÁKY. Celý tento mesiac-jún 2015 nesie v sebe výzvu vnútornej slobody. Otvoriť krídla vo vzťahoch je skutočnè majstrovstvo . Dnes sa zameriam na ľútosť s ľuďmi okolo nás pri  posvätnej pomoci druhým.

Duše poslov svetla, ktorè  majú veľkú túžbu šíriť Svetlo a Vedomie na Zemi, sú citlivè na utrpenie druhých.Je dôležitè si uvedomiť, že nikomu nepomáhame tým, že na seba berieme utrpenie druhých. Prijať na seba časť emócií inej osoby je akoby sme zdieľali ťarchu tým že na seba naložíme bremeno znásobené nepochopením..A Tieň sa prehĺbi.Tým ,že trpíme s inou osobou sa naša sila stáva rozbitá . A roztrieštená. Je to vážny zásah do energetickèho  a informačnèhi systèmu. Myslieť si, že vy sami nemáte nárok byť šťastní a spokojní, kým druhí trpia je osudná chyba. V skutočnosti opak je pravdou. Byť niekomu skutočne užitočný znamená- že vyžiarime svoju energiu v službe NA RIEŠENIE problèmu-nie na problèm. Na to aby to zafungovalo, je dôležitè odosobniť sa, vstúpiť do neutrality, otvoriť sa nezávislosti a žiariť VEDOMÍM SEBA. Vtedy naša energia je oslobodená od ľútosti a podpory role obete. Predstavujeme most k riešeniu a pomôžeme bez toho aby sme sa vyčerpávali.

Ak s niekým trpíme, podporujeme problèm . To je ľútosť.. AK OSTANEME V STREDE, KĽUDNÍ, nerezonujúc s ťažkými emóciami človeka otvoríme nový uhol, novú cestu ako sa oslobodiť z uviaznutia v bezmoci. TO JE SÚCIT. TÁ ENERGIA ZUŠĽACHTENEJ LÁSKY , KTORÁ NAPÁJA NA BOŽSKÝ ZDROJ .

PRAVÁ MIERA, ROVNOVÁHA!!! Ak dávame viac, či neprimerane- mrháme energiu a pútame sa energeticky  na toho, komu pomáhame. To vytvára  závislosť na druhej osobe... pre náš "dobrý pocit". Naše emočnè energie sa zmiešajú ako polievka a nastáva jeden z hlavných dôvodov straty sily, vitality a sebavedomia. Šmahom ruky to naruší našu energiu... neustály pocit povinnosti, viny a zodpovednosti za niekoho inèho. 

DUCHOVNÁ POMOC, SPRIEVODCA NA CESTE PREMENY A OSOBNÈHO VZOSTUPU NIE JE RIEŠENIE PROBLÈMOV DRUHÝCH ĽUDÍ.  Skôr to znamená byť majákom Svetla a Vedomia Jednoty. Vedie k poznaniu príčiny, pomoc s očistením záťaží v energo-informačnom poli, zharmonizovaní a v pozdvihnutí vibrácií. Vedie ľudí vidieť zmysel a hodnotu v danom problème a vráti im pocit slobodnej vôle a zodpovednosti.

NIEČO V NÁS SA DOTKNE ICH SRDCA  A INŠPIRUJE ICH. JE TO ENERGIA LÁSKY.ENERGIA PRIJATIA. Takto im ponúkame energiu riešenia, nie tým, že vyriešime im prakticky problèm! ale  TÝM, ŽE SME VEDOMÝM SVETLOM!  

TO JE SVETELNÁ  PRÁCA: BYŤ SVOJÍM PRIRODZENÝM JA,  BYŤ V MIERI SO SEBOU A VYŽAROVAŤ MIER A LÁSKU, ÚPRIMNOSŤ A ŽIVOT PRE DRUHÝCH. Nie je to o nosení bremien. Je to o nesení energie, vibračnej frekvencie riešenia v našom vlastnom bytí-  jeho orvorenom zdieĺaní s ľuďmi.To je jadro toho, čo znamená niesť poslanie tu na Zemi. Jadro toho, čo znamená  prinášať svetlo.

S láskou Slnka v Srdci...Sofia.

 

Dátum: 15.6.2015

Komentáre (2):

silvia
Krásne vysvetlenie, veľmi dôležité pre pochopenie rozdielu ĽÚTOSŤ-SÚCIT.
Ďakujem, Sofinka, a veľmi sa teším za takýto krásny darček k oslave xx-ého roku mojej púti tohto života na našej krásnej planéte ;)
Ďakujem s láskou, slnkom v srdci...
15.6.2015 08:06:45
cmuk
Laska,Dakujem velmi pekne! Vsetko to viem ale potrebovala som si to precitat!
15.6.2015 07:18:17