Láska v každom pohľade

Sofijnka

Márie, Majky, Mariky...všetko najlepšie k meninám.  Nech vás sprevádza sila, múdrosť a láska vibrácie vášho mena. Dovoľte si plne otvoriť vaše srdiečko a poznajte, že pre všetkývh ste veľkým darom lásky a svetla.

Sila dnešnèho dňa je v pohľade. Dvanástka je mystickè číslo zasvätencov. Vedie nás k múdrosti objaviť podstatu ukrytú v hľbke. Pod povrchom ilúzie je pravda prístupná oku srdca. Oprostená od súdenia duality, zložitých analýz mysle, jednoduchá, čistá ako láska matky. To je energia trojky, korunovana dnešným dňom. Všetci v sebe nesieme lásku matky. Nekonečná, bezpodmienečná. Hladí, vyživuje, chráni, oslobodzuje. Umožňuje rozvíjať život v sebe. 

Dnes poďakujme mame, matke Zemi, kozmickej matke, sebe ako matke...poďakujme za dar života, za dar v každom okamihu rásť a plodiť v sebe život , rodiť plody lásky svojich pocitov, myšlienok, túžob. Požehnajme láske vo všetkom.

Dovoľme jej prebudiť ju tým, že ju objavíme aj tam, kde je strachom prikrytá. Svetlo nášho srdca ju odkryje, slovo vďaky jej umožní rásť a naša pozornosť a bdelosť ju povedie k rozkvetu. 

Krásny deň :-)

Dátum: 12.9.2016

Komentáre (1):

Majka
SofiJanka, dakujem a dakujeme :-)
12.9.2016 16:48:57