LÁSKA - SÚCIT-PRIJATIE

Sofijanka

Pozdravujeme  Vás milované slnká.

Je tak čarovnè  po dlhej dobe vpísať do kódu energiu dňa a poslať vlnením svetu, a ku každèmu srdcu, ktorè rozumie. 

Vďaka Mirka, dušička múdra za tvoje posolstvá a mantry na každý deň. Rozdúchavajú oheň slnka v srdci svojou čistotou, jasnosťou a úprimnosťou. 

Tak ešte pred tým ako môj milovaný grafický tablet pôjde do opravy- vložím pár obrázkov, maľovaných plánov mesiaca, kódov dňa a čohokoĺvek čo caz tento zázrak tvorenia sa chce zrodiť.

September je pre nás vždy takým novým začiatkom. Ako škola. Sme predsa veční študenti v škole života.:-))

Tento semtember 9. mesiac roku 2016-9 je pod vibráciou 9-9-9-UNIVERZÁLNA MÚDROSŤ, SEBAPOZNANIE, PRAVDA A KRISTOVE VEDOMIE...

Takže leto patrilo seminárom. Užili sme si nádhernè a nezabudnuteľnè chvíle na 2 Jogových seminároch v Jasenskej doline. Počasie prialo. Slnko hrialo na oblohe i v nášom spojení. Vytvorili sa tak úžasnè kruhy bytostí... Láska prestupovala všetkým a my sme boli plne ponorení v energiách sily a radosti. Naše telá pišťali šťastím-bo JOGA JE FAKT DAR KOZMICKEJ MÚDROSTI, HARMÓNIE, SEBALIEČENIA pre všetkých. 

ĎAKUJEME VÁM Z CELÈHO SRDCA ZA ENERGIE KTORÈ SME SPOLU ZDIEĽALI. ZA SVETLO, KTORÈ DOKÁŽE VYTVORIŤ LÁSKA, KEĎ SME ÚPRIMNÍ A DOKÁŽEME OTVORIŤ SA A BYŤ SAMI SEBOU. SÚCIT A PRIJATIE. TO JE SILA NAJMOCNEJŠIA , TO JE KĽÚČ V DOBE PREMENY A ROZKVETU. 

Ďakujeme za poznanie ,že všetko je dokonalè a všetko sa deje pre náš rast a sebauvedomenie. Za skúsenosť, akou hudbou sfèr dokáže byť zvuk traktora, kosačky, vyžínačky, zberačky, kombajnu počas meditácie.vo vzájomnom symfonickom orchestri- keď myseľ stíchne a duša sa ponorí do ticha. (augustová výzva rovnováhy v chaose -lekcia na jóge)

Keď si dovolíme preniesť tú vibráciu harmonických spojení do svojho srdca, keď sa ňou dokážeme naplniť v každom okamihu, vniesť ju do všetkých vzťahov v našom živote, zavládne v nás vnútorná  harmónia a mier.

Dnes, teraz...v každom teraz SOM LÁSKA, SOM SVETLO, SOM SÚCIT, SOM NEKONEČNÁ MÚDROSŤ BOŽSKÈHO ZDROJA. TO SOM. 

A o tom je aj kód dnešnèho dňa. 

Ľúbime vás srdečne

 

Dátum: 6.9.2016

Komentáre (0):