Kvantový skok do väčšej slobody

Sofia

Naším právom od narodenia je byť naplno sám sebou a vyjadriť tvorivo a slobodne svoju jedinečnosť.Dnešný BLÁZON výzva prvèho dňa po  VESMÍROM prebudenom nove  prináša kvantový skok vo vedomí. Intenžívne prepojenie s energiami centrálneho slnka Galaxie v nás mocnou elektrickou energiou prebúdza súvuk s naším kozmickým vedomím. Akèkoĺvek prejavy na tele sú súčasťou tejto povýšenej uranskej energie archetypu blázna. Potreba úplnèho stredu-(5-9-5) kódu dňa v  pyramíde..symbolizuje umenie dokonalèho uvoľnenia a vnútorej slobody. To je predpokladom aby energie nášho najvyššiho Ja ..kozmický princíp ,ktorý stelesňujeme- nás prestúpilo. Je to frekvenčný vzostup,, nedá a dosiahnuť snažením a vôľou...tá je na mieste len vo vedomom nastavení sa do stavu vnútornej rovnováhy a čistej pokojnej mysle. 

NAVIGÁCIU A NÁSTROJE MÁME VŠETCI V SEBE. LEN SI POČKAŤ NA TÚ VLNU, NASKOČIŤ NA ŇU A UŽIŤ SI TO!!! POSUN , skok do neznáma.Do čistèho zážitku bytia...

S láskou Sofijanka

Dátum: 19.4.2015

Komentáre (3):

Anculka
Fiiiha,Tešim sa.Dakujeme!
19.4.2015 20:31:42
Aďka a Barborka
Ďakujeme, Sofijanka, za povzbudivé slová, snažila som sa hľadať odpoveď na určité otázky a myslím, že som ju práve našla... :-)
19.4.2015 17:34:02
Michal
Sofijanka, krásne...Vďaka za naladenie :-)
19.4.2015 10:23:15