Kúsok Boha nesiem v Sebe

Sofia

Spojenie. Zdieľanie. Súzvuk. ..

Tkáme nový koberec ľudských dejín. Vplietame  svoje vlákno vedomia do kolektívnej vízie ľudstva. Krása  ,farebnosť a čistota našej nite rozžiari celý koberec. Celému vzoru vnesie výnimočnosť a originalitu. Sme tu každý sám za seba a pritom sme súčasťou celku.

Našou úlohou je vniesť svoj kúsok Boha do oblasti, kde cítim že ladím. Tam, kde moja niť vpletie zlatý vzor tvorenia. Našou úlohou je žiť normálne s ostatnými okolo nás, ktorí sú tiež pripravení na posun. Nechať sa viesť člnkom tkáčskeho ducha, vedome preplietať sa  pomedzi vlákna a pritom vnímať celistvosť vzoru celého diela.Vidieť zmenu Božského tvorenia v našich činoch.

Hľadáte okolo seba dôkaz že sa svet mení, než sa rozhodnete toto prijať? Pokiaľ áno, tak budete pozorovateľom a čakateľom na zážeh premeny celú večnosť.

Pokiaľ si uvedomíme svoju rolu vo všetkom-naša práca skutočne prinesie ZMENU,  NA KTORÚ ČAKÁME. KATALYZÁTOROM TEJ ZMENY SME MY.Nič sa okolo nás nestane, pokiaľ sa my nezmeníme ako prví! Nečakajme až niekto z ostatných začne.Rozbaľme svoje dary! Čistý potenciál ducha. Aj keď Duch čaká, že my urobíme túto prácu -dáva nám nástroje, posiela symboly, posolstvá...silu na tvorenie...lááásku...

Láska je pohon pre život a tvorenie je jeho šťavou. Tak si to užívajme veselou mysľou a čistou dušou.

S láskou Sofijanka

Dátum: 2.10.2015

Komentáre (3):

cmukes
Dobre! ( nie za 3 ale akoze, tak dobre- vykonam!Rozbalim a az potom budem čučať! CHA CHA CHA, ale nie :P Teda, vlastne ano :))))) ved Ty vies ;) a ze zo srdca Dakujem a Lubim Cmukeeeeeeees!
2.10.2015 13:15:07
Linda
Dakujem !
2.10.2015 09:05:01
ancul
...........hmmm, juchuuu Dakujem xxxx
2.10.2015 08:19:13