Komunikácia s Duchom

Sofia

Predstav si, že neustále pri tebe stoja duchovní sprievodcova -priamo poverení tvojim duchovným vzostupom. Sú tu a čakajú, kým spoznáme, že toto priateľskè prebývanie vzájome tvorí to na čo sme tak dlho čakali. Sú priamym napojením a prostredníkom tej úrovne Stvorenia, do ktorej môžme vzostúpiť. 

Sú tu a čakajú. Kým nadviažeme spojenie, kým sa otvoríme. Kým poznáme,ako sa pýtať a hlavne ako prijímať odpovede. Nekonečne nás milujú a vážia si nás, pre našu odvahu vstúpiť do pozemskej reality. Vedia , kto sme a bezvýhradne nasledujú zákon slobodnej voľby. Zasiahnu, keď sa otvoríme a požiadame o spojenie. Tak ako nás srdce vedie.

To, čo nám prinášajú nie je len učenie. Je to mana, energia, láska, je to ponorenie do blaha, jasnè svetlo, chutnučkè, hladivè, spievavè ,zvonivè, splývavè.....Múdrosť lásky v tisícich podobách...

Je to zážitok, ktorý vnímame všetkými zmyslami . A všetkými zmyslami prichádza odpoveď. Je to POCIT, ŽE VIEME. Nie sú to informácie..".urob toto, tamto, takto a vtedy... a získaš takèto toto...."

Spojenie so sprievodcami Ducha otvára multidimenzionálne, kvantovè vnímanie. Rozširuje vedomie , a my si uvedomujeme, každý osobne,- podľa toho  ako sme nastavení  a pripravení..TOTO SOM JA, AJ TOTO SOM JA...-

Pomáhajú nám pozdvihovať vibráciu a spoznávame, že odpovede prichádzajú zvnútra. Napájajú naše vedomie na Akášickè záznamy, z ktorých prijímame informácie. Vieme , že vieme. 

A jedinou našou úlohou je rozlišovať  ich kvalitu . Informácie pravè, sú plnè lásky, zaplavujú nás pocitom vďaky a dávajú nám pocit a silu voľby, vnútornú slobodu. Prebúdzajú v nás čistú vôľu zmeny a radosť z poznávania novèho. V podstate máme pocit, že sa len rozpomíname a ani nás to neprekvapuje . Aha -efekty sú ako najprirodzenejšia vec a  "bože ,veď to je jasnè!!!" vnímame v komunikácii s Duchom ako potvrdenie správnosti.

Je dobrè si to zapisovať, lebo, keď vystúpime z tojo stavu jasnosti komunikačnèho spojenia, môžeme neskôr cbápať synchronicitu vzájomnèho prepojenia tèm, hovorov s Duchom. 

A pravidelnosť, to je asi najdôležitejšie. 

Tak, starej dobe vyvolených odzvonilo. Chopme sa svojho práva a prirodzenosti hovoriť s Bohom. Spoznaj  aký je šťastný , keď ho priamo oslovíš. Polož dlaň na srdce. A vstúp do jeho siene. V tebe.Sídli v srdci a žiari v každej bunke. Cítiš?

S láskou Sofia

 

 

Dátum: 19.11.2015

Komentáre (6):

Denisa
Krasne napísane! Dakujem a tesim sa ma teba!!!
20.11.2015 14:03:07
Denisa
Krasne napísane! Dakujem a tesim sa ma teba!!!
20.11.2015 14:03:07
Stanka
Cítim...
20.11.2015 10:20:39
Lucia
...vstúp do jeho siene...to je krásne :) myslím na Teba Sofia a teším sa na skoré stretnutie..
20.11.2015 09:12:29
cmukes
Dakujem! ♥
19.11.2015 22:36:48
Lenka
Krásne, ďakujeeemmm!!! Presne to, čo cítim... posielam srdce na opačnú stranu zemegule!
19.11.2015 21:11:54