Ja som dokonalosť s-tvorenia

SOFIA

Boh v každom stvorení zrkadlí svoju dokonalosť. Keď s týmto vedomím  kráčam životom, v každej situácii vidím požehnanie a príležitosť k rastu . Keď s týmto vedomím hľadím ľuďom do očí vidím v nich anjelov ...deti Veľkej Matky -milovanè, prijímanè, požehnãvanè touto chvíľou keď lãska cezo mňa rozpoznala lásku v nich.

Ako korene v lese prepojenè navzãjom, podporujúce sa , prepletenè a vyživovanè silou Veľkej Živy, tak všetky bytosti sme prepojenè vláknami svetla medzi pulzujúcimi Stredmi v srdci.  Táto posvätnã matrica jemných spojení je podstatou tela Božskej Matky, Kozmickèho princípu stvorenia. Jej milujúci zdroj všetkèho Života sa premieta vo večnom TU A TERAZ...TU A TERAZ....

Som ním , Si ním,  všetci okolo nás sú ním,  aj on....všetko vedomie v sebe zrkadlí JEDNOTU CELÈHO STVORENIA...

V každom semienku je uloženã plná sila k jeho rastu..tak v každej bunke je uloženã celistvá úplnosť Jednoty stvorenia. V každom srdci je ukotvená informácia o daroch, ktorè máme, sila k plnèmu rozvitiu, ich zdokonaleniu, kľúče k úplne novým formám rozpuku. TO VŠETKO MÁME V SEVE. NEHĽADAJME TO VONKU...je to blízko...tu v srdci. 

Kľúč je radosť, dôvera v život , v seba, ODVAHA BYŤ BLÁZNOM A ROBIŤ VŠETKO TAK AKO MI VELÍ SRDCE.  A vydržať ...

Prajeme vãm objavovanie sily prebúdzanej novou pulzáciou láskavèho žiarenia Veľkèho Kozmickèho slnka. Nesie v sebe vibrácie Vzostupu, novèho slobodnèho tvorenia.

S lãskou SLNKA V SRDCI Sofijanka a Danka

Dátum: 5.3.2015

Komentáre (1):

Anica
Sofijanka, Danka, aj vďaka Vám sa odvažujem byť BLÁZNOM! Nechávam pučať semienka a teším sa na zázrak, ktorý nastáva....
7.3.2015 19:08:41