Hĺbka a otvorenosť

Sofia

Keď vstúpime hlboko do svojho srdca- cítime lásku. V  podstate svojho bytia sme LÁSKOU. Prejavenou láskou vo svojom tele.  Táto láska žiari ako svetlo, lebo túži byť videná.Prúdi ako energia, lebo túži splynúť s riekou života. NAŠE SRDCE CHCE PLNE PRIJÍMAŤ A DÁVAŤ LÁSKU. TAKÁ JE TÚŽBA, KTORÚ VŠETCI  CHOVÁME VO SVOJOM SRDCI. ČISTOU DÓVERNOU OTVORENOSŤOU. 

ŽENY, TOTO JE PRE NÁS-Tajomstvom otvorenia sa blaženosti  v hĺbke srdca , prijímaniu a dávaniu lásky, či už s mužom , alebo bez neho je otvoriť svoje energie. Otvoriť svoje telo, ako by bolo veĺkým srdcom, plným žiarivej milostnej sily. Otvoriť sa bezbrannej živej láske.

A je to práve toto žiarenie odovzdanèho srdca, ktorè je darom svetu. Vyživuje nás svojim splynutím  so všetkým živým.

Vnímaj svoj dych...Má tvoj dych energiu uvoĺnenej lásky? Vdychuješ a vydychuješ s rožkošou a odovzdaným potešením, alebo je tvoj dych napätý , presýtený strachom z prežitia, trpkosťou zo života, osanelosťou, bolesťou z rozchodu..

A či už si sama alebo máš partnera -tvoja duchovná a sexuálna blaženosť vyžaduje každodenný prídel rozkoše celèho tela a hlbokèho odovzdania srdca. Inak bude tvoja radosť vysychať ako kvet bez vody.

Pebudenie sily Bohyne, sily, lásky, nespútaej radostnej vášne zo života je rojazdovou drráhou pre vek premeny. Pre dobu, kde vládne skutočná láska. Ženy, prebuďme svoje srdce a ponúknime dôveru mužom ,ktorých srdcia sa chcú rozpomenúť. Ponúknime svoju spontánnu pravdu cítenia svetu, ktorèho hradby strachu a oddelnosti sa rúcaju svetlom novej premeny.

Objímam vás s láskou. 

Dátum: 17.5.2015

Komentáre (2):

ancul
Jeeeeeeejej! :) Dakujem
18.5.2015 07:11:46
Linda
Objímam Ťa
17.5.2015 22:52:14