Februárový NOV 4.2.2019

https://youtu.be/z349HOPnR4s

Februárový nov - 4.2. roku Pána , teda Bohyne???? 2019 nás zaplavuje novými energiami oslobodzujúcej Lásky Vodnára.
Rozpuk Vedomia je v plnom prúde a my sa ukotvime v jadre našej bytosti, v zdroji sily , tam, kde v harmonickom spojení prebýva celé naše farebné mnohoúrovňové Ja.
2 - ( február) - v tarote Veľkňažka- energia intuície, darov Ducha, jasnocítenia, neutrality, vnútornej múdrosti... Oživená NOVOM odkrýva tajomstvá prebudenia Vedomia. Nasledujme a dekódujme symboly- hlas Vyššej múdrosti, krorá nás vedie k vnútornej slobode a rozšíreniu Vedomia.
2 + 2019= 14/5= UMENIE PRAVEJ MIERY, Vedomé Bytie v prítomnosti, spokojnosť, vďačnosť a pokora k stvoreniu.
Vyspelosť Slobody Ducha - nechať seba i každì dušu ísť svojou cestou. Otvoriť sa dobrodružsttvu života, čo nové príležitosti ponúka. Nájsť v sebe vnútorného majstra svojej skúsenosťami i zraneniami obohatenej minulosti a oprieť sa o svoju silu a dôveru v Boha v sebe.
Tak mocný čas vyjadriť lásku v slovách , v piesni a nechať ju žiariť zo svojho srdca, nech sme kdekoľvek. Nech sa deje čokoľvek. Nech mrzne, sneží, leje , či ...čokoľvek????
Archanjelske kľúče pre tento rozbiehajúci týždeň po Nove ladia dokonale
18- Očista karmy- Uriel
23- Majster v tvojom vnútri- Metatron
16- Dôvera- Chamuel
Ďakujeme????
Povedala som si ..že do 20 minút, no zase mi to rozprávalo 30????...Nuž dobre mi je v tom prúde, tak verím, že aj Vám pri počúvaní sa srdce ohreje.
Ľúbime Vás, ďakujeme, že spoločne tvoríme Novú Zem, že si vzájomne pomáhame rásť.
My si to užívame.
S láskou Janka Sofia a Danka
Slnko v Srdci

Dátum: 10.2.2019

Komentáre (0):