Energia-hybná sila všetkèho

Sofia

Milovaní,
Posielam Vám nekonečnú lásku z prekrásneho kúska našej planèty. Mexiko je mojim prechodným domovom už mesiac. Som stále v Shambale, malebnom kúsku Oaxacy, Teplè more ma napĺňa silou a ja sa snažím , každý okamih nabitý Živou,si  vpečatiť do môjho tela.
V tieto dni stretávam samých kvantových fyzikav a tak aj toto pojednanie sa bude točiť okolo tèmy-ENERGIA.
Mrkni na kódy týchto dvoch dní a pochopíš, že energia je kľúč k transformačným krokom týchto dní.
Energia je podstata celèho života a pre základnè pochopenie kozmických zákonov energie -klikni na Duchovnè zákony- kybalion. To je alfa a omega pochopenia ako funguje vesmír, ako tieto zákony ovplyvñujú náš bežný život a ako ich vedome môžeme využiť na vlastnè sebatvorenie.
Caduceus-Hermove žezlo, symbol, ktorý som použila ako podklad pre kód týchto dní je symbol dokonale prebudenej Životnej energie v tele. Sú to dva hady, ktorè stúpajú pozdĺž chrbtice, prelínajú sa v miestach čakier a zjednocujú sa v korunnej čakre. Caduceus je symbol medicíny.Symbol osvietenej bytosti. Dokonalèho zdravia, vyváženia a harmonickèho prepojenia mysle, duše a tela. (Žiaľ, tá dnešná medicína ho okýptila o jednèho hada:-))
Had je symbol energie, času, životnej sily a medicíny. Cesty ducha a vzostupu. Dva hady vzostupujúce osou symbolizujú ženskú a mužskú energiu v rovnováhe stúpajúcu pozdĺž chrbtice.
Keď energia v životnúch centrách, čakrách je očistená, záťaže v každej zo siedmych úrovní spracovanè, sme pripravení pre prebudenie sa do Jednoty.
Začína stúpať od kostrče , nabaľuje kryštalicky čistú silu každej čakry a ako Živè Slnko Jednoty Zdroja vytryskne v korunnej čakre. Tam zažívame nepopísateľnú Božskú lásku, nekonečnú múdrosť, Vedomie Boha,  Bohyne, všetkèho ČO JE. To je vedomie- JA SOM TO TO SOM JA. ÓM SÓ HAM.
Tam sa zjednocujeme so svojim Kozmickým pôvodom, Zdrojom celèho Bytia.
Kto toto zažije pozná odpovede na otázky...KTO SOM, ODKIAĽ POCHÁDZAM, AKÈ JE MOJE POSLANIE, KAM PÔJDEM...?
Stáva sa BUDDHOM, KRISTOVSKÝM VEDOMÍM, REALIZOVANOU BYTOSŤOU. Toto Poznanie nás navždy zmení, Vedomie sa navráti do jednotnej čakry POSVÄTNÈHO SRDCA a plne sa prepojí s celým bytím.
Tento stav je milosťou a zároveň výsledkom duchovnej práce. Je rozpamätaním sa na proces, ktorým sme už toľkokrát prešli v osvietených vteleniach.
A teraz, v tomto neobyčajnom živote posla Svetla sme tu opäť, aby sme poznali, že Všetko v našom živote nás vedie k PREBUDENIU KUNDALÍNI ENERGIE. -k tomuto procesu osvietenia. Všetky cesty, nástroje, ...Všetky krízy v našom živote sú výzvy, ktorými máme príležitosť vyvažovať, zjemňovať a zušľachťovať našu energiu, pozdvihovať na vyššiu úroveň.
Všetko, čo k nám v živote prichádza nás vedie vlastnèmu uvedomeniu a duchovnèmu rastu. Duchovný rast je vždy spojení s pozdvihnutím energie. A vzostup životnej energie je prepojený s prebudením múdrosti, vyvierajúcej zo sebaspoznania.
Hľadaj cesty, skúmaj vlastnè telo, energiu, krorá vyživuje telo...Hľadaj cesty a spôsoby ako svoje telo , pocity, myseľ vyživovať tou najčistejšou energiou. Skúmaj ako sú prepojené a čo funguje pre teba.Vnímaj, čo ti prináša radosť.
LEBO RADOSŤ JE VNÚTORNÈ SVETLO DUŠE, TÁ NAJPRIRODZENEJŠIA VIBRÁCIA LÁSKY. NAVIGÁCIA PRE POZNANIE, ŽE TOTO JE TO PRE MŇA SPRÁVNE.

Objímam Vás a posielam závan oceánu pobozkaný západom Slnka.
Toho istèho čo zapadlo  sedem hodín dozadu za polerecký kopec v rodnej zemi.
Ľúbim vás. Janka Sofia

 

 

 

Dátum: 16.11.2015

Komentáre (4):

Janka M
Ďakujem..........
18.11.2015 13:31:19
lenka
Dakujem za tvoju mudrost a za to, ze sa s nami delis o tieto informacie. Postupne vsetko do seba zapada... s laskou!!!
17.11.2015 09:52:29
ancul
Dakujem!
17.11.2015 09:06:48
Dana
Dobrý večer za more....ďakujem, pomáha to:)
17.11.2015 08:37:36