DÔVERA

Sofia

POSOLSTVO RAFAELA O DÔVERE

 Milovaní, ste súčasťou tak veľkèho plánu prebudenia. Ste nekonečne mocní a vašou jedinou úlohou je veriť, že v každom okamihu sme na vašej ceste s vami.

Práve teraz potrebuješ vedieť, že si pod ochranou najvyššieho Zdroja . Pokračuj ďalej s otvoreným srdcom a dôveruj , že čoskoro pocítiš vnútornú istotu. Nech tvoja viera  ťa opáť privedie k tomu, čo hľadáš a k naplneniu tvojich prianí. Sme s tebou - kedykoľvek nás požiadaj o pomoc. Kdekoľvek putuješ sme s tebou a žehnáme každèmu tvojmu kroku.

Každe rozhodnutie je túžbou tvojej duše zažiť skúsenosť, ktorá je dôležitou lekciou života. Všetko slúži prebudeniu do tvojho skutočnèho svetla- Podstaty KTOROU SI.

Dôveruj svojej vnútornej navigácii svojmu srdcu a nasleduj ho. Tam nájdeš spátnú väzbu v zákone príčiny a následku, že keď dôveruješ srdcu a jednáš tak ako cítiš, ideš správnou cestou. Cestou tvojho osudu, ktorý ťa vedie k najvyššej realite tvojho potenciálu bytia pre toto vtelenie.

S dôverou si dovolíš vstúpiť do nepoznaných oblastí tvorenia a spoznávať, novè aspekty života a s odvahou ich sprítomniť pre iných. Dôveruj ľuďom, ktorých ti život privedie. Poznaj, že dôverou prebudíš ich svetlo a tým pomôžes im objaviť ich vlastnú sebadôveru. Dôvera je napojevie na zdroj života jeho nekonečnú silu a múdrosť. Je vlákno, materskej vyživujúcej sily , krorè vás sprevádza v každej dobe premeny. Je svetlom otcovskèho vesmíru, ktorè svieti na cestu Domov do vedomia kozmickej jednoty.

AFIRMÁCI:

JA SOM DÔVERA V ŽIVOT, V SEBA , V DOKONALOSŤ BYTIA

JA SOM SILA VIERY V KAŽDÝ OKAMIH MÔJHO TVORENIA

VERÍM, ŽE .................... 

Objímam vás s láskou. Sofia

Dátum: 10.5.2017

Komentáre (0):