Deti SLNKA

Sofia

Slnko je slnko. Slnko nevidí tmu. Len svieti . Na všetko! -pamätám si na doširoko otvorenè očká päť ročnej Moniky. Bože, odkiaľ to tie deti vedia! Presne toto som potrebovala počuť, vo chvíli, keď som pred rokmi riešila nejakú "temnotu". Vždy si na to spomeniem a Monika ma v duchu vystíska, keď prihrmí nejaký závan duality a myseľ preberie žezlo. Monika, ďakujem ti- a s láskou ťa - tak, ako všetky deti budem citovať-rovnako ako Budhu, či Osha..

Detskè osvietenè vedomie okolo nás je tým najčistejším zdrojom živej múdrosti a nezaťaženej energie. Je to múdrosť šitá na mieru našim pocitom a dokonale v jednoduchosti pohľadu, či operlenej hlášky nás privedie späť k SEBE. DO PRÍTOMNOSTI. Nám sa vyjasní a božský RESET rozžiari naše srdce. Energia opäť začne prúdiť.

Deti sú dar Neba Zemi. Prichádzajú z vysokých duchovných sfèr pozdvihnúť vibrácie Gaii a otvoriť vedomie posvätnèho srdca. Prichádzajú nám pripomenúť stav bytia, čistej kryštalickej dôvery ktorý v sebe máme prebudiť. Dovoľme si učiť sa od nich. Hľadieť im len tak do očí a načúvať ich perlám. Im patrí táto Zem. Naša premena je v ich múdrych víziách. A našou úlohou je len umožniť výtrysku ich tvoreniu. Nestáť svojim strachom v ich ceste. Ich vedomie a pohľad na svet je kvantový. Neohraničený. V ich cítení je všetko rovnocennè, živè a má vedomie. V ich bytí sú víly , anjeli i svetelnè bytosti skutočnè. Vidia ich svojim multidimenzionálnym vnímaním. Nevytesnili ic zo svojho 3-D žitia. Dovoľme aby boli našimi očami, ušami...zmyslami. Nedávajme im na to diagnózy a nezatvorme ich do škatúľ "normálneho" obmedzenèho vedomia...Načúvajme im...Sú mostom k našej osvietenej matke Zemi.

Objímam všetky deti v našom vnútri .

 

S láskou Sofia

 

 

Dátum: 19.8.2015

Komentáre (1):

Silvia
Náááádhernééé.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem :)*
Objímam

Ďakujeme Nebu za "DARY" ;)
19.8.2015 09:29:10