Cesta so skúsenosťami duše

Sofia

Pozdravujem Vás moji milovaní. Som v Mexiku, kolíske pôvodných civilizácií. Môj príchod bol požehnaný otvorenou náručou neuveriteľného dobra a lásky. Silu skúseností, ktorá sa otvorila  ako moja noha vstúpila na túto zem nesiem do každèho ďalšieho dňa. Poznanie sa rozbaľuje, kontúry uvedomenia sa prejasňujú. Keď príde deň a napojenie na SIEŤ bude v súlade s mojim napojením na Božskú Sieť:-)), prinesiem porciu skúseností. Som v Guadalajare-meste prameňov, živèho vedomia Aztèkov. Mieste, oblasti, kde sa stretáva vedomie Lemúrie a Atlantídy.

Skúsenosti, to je podstata, ktorá utvára naše vedomie, silu nášho poznania a prístupu k životu. Starè duše- nositelia kódov skúseností všetkých civilizácií , ktorè utvárali vedomie ľudstva starèho cyklu duality, prechádzame procesom očisty.

Celý mesiac je vo vibrácii 1-8/9= novo otvorená sila minulosti. Každý z nás pije teraz z vlastnej studne sjednotenèho nektáru osobných poznaní. Tá voda nesie kvalitu nášho  osobnèho transformačnèho procesu. Je taká čistá ,akè sú čistè naše myšlienky prítomnosti. Je taká živá akè picity si vyberáme tu a teraz. V kvantovom vedomí sme napojení na všetky udalosti a životy -SME otvorená kniha záznamov! Všetko sa v synchronicite deje tu a teraz. Otvárajú aa nám jasnè uvedomenia i zranenia. Tou najväčšou silou a majstrovstvom je udržať neutralitu a vedomè spojenie s posvätným stredom. Všetko pozorovať, požehnávať, rozpúšťať láskou a svetlom posvätnèho srdca. Je to viac ako si naša myseľ dokáže predstaviť. Žijeme v pozemských telách , ktorè nadobúdajú kozmickè kvality Ducha. Telá, ktorè v sebe nesú vibráciu a všetky aspekty BOŽSKÈHO VEDOMIA . Zjednotenèho kryštalickèho vedomia najvyšších zasvätení zlatých dôb Svetelných civilizácií i pararelných svetov. Všetko je otvorenè, všetko je nám k dispozícii. 

Naše studne vedomia sú napájanè jediným prameňom . Vedomím kozmickej jednoty. Jeden Zdroj. A to je most k multidimenzionalite. 

Tak len začnime pekne tým , čo je nám najbližžie. Poznaj Seba -spoznáš celý vesmír. Precíť prítomnosť a otvorí sa ti Večnosť. Uprac si pod vlastnými nohami a  všetko príde ľahko  prirodzene, prijmi seba a rozjesnia sa všetky vzťahy...Začnime u seba:-))

Ľúbim Vás  . Posielam chillipusu.

Ps:Bankomaty de Mexicano sú so mnou v milostivom súlade. Viva Mexico!

 

Dátum: 16.10.2015

Komentáre (8):

katka
Dakujem za posolstvo
19.10.2015 19:32:14
Miki
Ahooooj, ja tú chillipusu aj cítim. Ďakujem a teším sa na Teba :)
18.10.2015 19:58:22
hanka
anjelik tesim sa na tvoj navrat, zelam vela skusenosti, ktoru nam iste odovzdas.nech ta sprevadza SVETLO a LASKA ktora je tvojou pecatou. objimam
17.10.2015 20:15:16
Dana
Zdravím Ťa milá Sofijanka do Mexika. Užívaj si, veľa radosti, veľa lásky, veľa poznania. Vďaka za posolstvo:)
17.10.2015 10:05:43
anculka
Dakujem s pokorou , laskou a uctou! Lubime Ta a obimame na dialku ;) ♥
17.10.2015 09:42:24
anculka
Dakujem s pokorou , laskou a uctou! Lubime Ta a obimame na dialku ;) ♥
17.10.2015 09:42:23
majka
ahoj janka, dakujeme za tvoje posolstva, za to, ze sa s nami spajas aj virtualne. uzivaj si krasne zazitky a skusenosti, u nas teraz prsi, vsetko sa cisti :-))
16.10.2015 22:04:15
Janka M LM
Jani, zo srdca Ti Želám všetko dobré. Nech je požehnaná Tvoja cesta za poznaním... Teším sa na stretnutie s Tebou. Toľko mi toho dávaš.
16.10.2015 18:57:55