Cesta domov

Sofia

Často sa stáva, že nie sme tak celkom v tele. Že energia našej duše nie je vycentrovaná s posvätným stredom. Prejav ľahko rozpoznáme. Nervozita, napätie, vnútorný chaos ...roztržitosť, nesústredenosť. V tomto stave vedomia sme vyosení zo svojho stredu. 

Cesta sebaspoznania vedie jasným uvedomením si týchto stavov a návrat späť . K plnej jednote všetkých súčastí svojej duše. K plnèmu, vedomèmu, prepojeniu so svojou dušou. Tá ako aspekt vedomia silových energetockých polí je nám najbližšie.

Naša podstata v tejto realite  je tvorená tromi najhlavnejšími úrovňami: myseľ, duša, telo.

Myseľ je tvorivý aspekt bytia. Tvorí obrazy, predstavy, projekcie...to všetko je uloženè v úrovni mentálnej. 

Rovina duše-rovina silových energetických polí. Je rovina našich emócií. Je to úroveň plnèho potenciálu všetkých energií. LÁSKA, STRACH...a medzi nimi všetky odtiene emócií, ktorými rozhýbavame svoje predstavy. Pocity, emócie sú hybnou silou , vďaka ktorej sa myšlienky zhmotňujú, projektujú v rovine fyzickej. 

Fyzická rovina je teda absolútne prejav našich myšlienok, podporených pocitmi, ktorè sme si vybrali. Sme tvorcovia svojich životov. Sme architekti diela, ktorým sme my sami. Meníme sa každou skúsenosťou, ktorú si uvedomujeme. Zušľachťujeme sa každou krízou a učíme sa rozpoznávať každým krokom- to podstatné.

Nech ideme akouľkoľvek cestou, vždy prídeme k rovnakým pravdám, rovnakèmu pochopeniu zákonov života, rovnakèmu poznaniu princípu bytia.

Prežívaj každý okamih vedome, všetkými zmyslami. Plne dychom svojho stredu. POZORUJ A NEHODNOŤ!

Pozoruj a nehodnoť. Uvedomuj si svoj stred. A TÁTO POZORNOSŤ JE SILA TAKÈHO MAGNETIZMU, KTORÝ OKAMŽITE A PRIRODZENE ,PLNE SÚSTREDÍ TVOJU DUŠU DO TVOJHO STREDU. 

Tú zmenu pocítiš ihneď. Ako prebudenie zo sna. Ako refresh. Ako blik...zapojenè bdelé vedomie. 

Vitaj doma:-)))

Krásny deň.

S láskou Sofijanka

 

Dátum: 21.8.2015

Komentáre (4):

ancul
A pohladis a vyzametas moju dusu a vsetko krasne pozapada na svoje miesto Dakujem! LUBIM ....
22.8.2015 02:29:53
ancul
Lapam po dychu, horim stastim,placem laskou! Dakujem dakujem dakujem za kazdy jeden riadok co tu napises
22.8.2015 02:27:22
Tomrigg
DAKUJEM!
Vystihla si to v pravy cas ked to potrebujem
21.8.2015 19:50:56
Majka
SofiaJanka, vsetko najlepsie a najkrajsie k meninam zelam.
21.8.2015 17:26:33