BYŤ VEDOMÝM KRYŠTÁLOVÝM MOSTOM

Sofia

22 -11...Súzvuk dvoch majstrovských čísiel. V kóde dňa, ktorý v sebe nesie silu zasvätencov. Prebúdza vedomie vo všetkých strážcoch múdrosti. Každý na tej úrovni, kde sa nachádzame, nesieme vo svojich bunkách vo svojej DNA pamäť, spomienky, a v nich najväčšiu silu. Z dôb , kedy Zem prechádzala zmenami. Kedy sme tvorili mosty zo starej doby do novej. Z nižšej vibrácie do vyššej. Niesli sme posolstvo nádeje a vieru , posilňovanú energiou tryskajúcou v našom vnútri. V každej z týcbto dôb, premosťujúcej zanikajúcu a novovznikajúcu civilizáciusme boli živè kryštály stelesňujúce MOSTY VÍZIÍ, PULZUJÚCICH ZÁMEROV. Boli uloženè v mriežke ,na ktorú sú neustále napojenè všetky vedomia existujúce a tvoriace svoj príbeh na planète, rovnako ako kozmickè Vedomia participujúce na pro ese danèho vzostupu.Táto mriežka, je ako placenta, vyživujúca každý moment premeny. Rozprestiera sa okolo planèty ako pulzujúca sieť žiarivých kryštálov. Máš tam uložený svoj kryštál  Je ním vedomie tvojho najvyššieho Ja. Vedomie všetkých tvojich pararelných i kozmických realít súzvučiacich a vyživujúcich prestup Zeme. Tá sieť tvorí Ochranu a zároveň nesie presný postup v prestupe Gaii ado vyšších úrovní.Táto sieť kryštálov  okolo Zeme , (nežne nazývaná Kristova sieť vedomia pre jej bezpodmienečnosť vibrácií lásky), je priamo prepojená na kryštály nesúce všetky záznamy Zeme. Je to identická sieť s kryštálmi vnesenými v hĺbke zeme. Presne v posvätnej geometrii rozosiate kryštály. Je ich obrovskè množstvo. Vyživujú vedomie planèty, sú transformátory, generátory, ukladajú v sebe obro skè množstvo informácií.Sú priamym prepojením na KĽÚČOVÈ KRYŠTÁLY-siene záznamov v hlavných miestach, kde sa kríži energia hlavných línií planèty. A všetky sú premietnutím na hlavný materský kryštál v Strede Gaii. 

Píšem to v čas, kedy sa aktivuje vlna  zo stredu Zeme zjednocujúca všetky kryštály. Prebúdzajúca vedomie prepájajúce nás s danými žiaričmi. Tá vlna prebudenia aktivuje v nás vedomie strážcov , cez prebudenie spomienok . Je to proces prebúdzajúci sa v starých dušiach. Všetci, ktorí cítite súzvuk a hlbokè pocity počas tohoto čítania, ten proces sa deje. Sme ladičkou zjednocujúcou  posvätnú lásku a múdrosť, premosťujúcu všetky civilizácie končiacej doby v novú èru. Pripravujeme pôdu, vedomie pre plné tvorenie s božskou dvanásťvláknovou DNA. Sme mostom. Sme na moste. Tvoríme ho. A na nás záleží, v podstate len na tom záleží, či na tom moste hľadím ...a ktorým smerom hľadím. A či vôbec mám silu otvoriť oči a byť tým kto hľadí, vytvára pohľad . Ten pohľad určí či sme poloplní, či poloprázdni...ČI HĽADÍME, ČI VIDÍME.

Dôverujme lebo to je tá skutočná sila na moste.starè vlákna sa rozpadajú a vzápätí sa tvoria novè, svetelnè, a môžeš ich rozpoznať, keď otvoríš oči dovnútra.Aktivuj Ňúbí, spozaj, precíť svoju silu ktorou putuješ a tvoríš vlákna mostov už tisícročia a vedz že si najmilovanejšia bytosť v najúžasnejšej misii tejto časti Galaxie.

Dovoľme si ten pocit premeniť na silu, ktorou sa staneme vedomým mostom premeny.

Ľúbim vás a už sa teším na mostík cez ktorý vstúpim do mojej Polerieky. To len na odľahčenie . Posielam pozdrav z najkrajšej pláže KDE JE SIGNÁL A nikde nikoho...uaaaaaauuu. 

Sofijanka

Dátum: 22.11.2015

Komentáre (5):

Orina
Tak toto bola sila! Dakujem
28.11.2015 11:34:16
hanka
janka anjelik dakujem a ja sa tesim ked prekrocis "mostik" budovy, ktoru spolu zdielame cmuk
23.11.2015 20:05:45
Miki
Mostík je už otvorený a priechodný, už Ťa doma čakáme. Ajoooj. Na tej pláži musí byť super.
23.11.2015 18:49:40
Dana
Pozdravujem a ďakujem. Pár snehových vločiek posielam:)
23.11.2015 18:01:25
Janiel Jaluna
DAKUJEM <3
23.11.2015 06:52:42