Bezpečie posvätnèho stredu

Sofia

 Nože kukni na kombináciu archetypov dnešnèho kódu. 15-16-13. ..

Diabol-veža -smrť.

Pohľadom svetla: OSLOBODENÁ LÁSKA-OBNOVAZNOVUZRODENIE

V časovom pásme, kde toto k vám  letí, u nás "doma"- deň končí. Obzrire sa za seba, prejdite si celý deň...ako ste sa cítili? Ako sa cítite teraz? Akè uvedomenie , poznanie priniesol tento deň? Aký kľúčový okamih vložíš do zlatèho imaginárnejo rámu tohto dña? Kryštál vďačnosti-AN'ANASHA vyšli  celèmu dňu.

Ako naznačuje tarotovè zoskupenie- kúpeme sa  energiách, ktorè prenikajú priamo cez hĺbku nášho bytia. Dotýkajú sa našich vnútorných strún , za úcelom dokonalèho vyladenia nášho nástroja. Intenzita prežívanej transformácie je presne taká, akú potrebujeme. Prelaďujeme na vyššiu frekvenciu. Súzvuk s Novým kozmickým vedomím je vibrácia, kde nenájdeš pripútanosť, závislosť, manipuláciu,  strachy. 

Môžeme napomôct tomuto procesu ladenia. Ó, áno. Svojou pozornosťou, láskou, prijatím všetkých pocitov. Prijatím,  vnímaním  zo svojho stredu. 

To je to najdôležitejšie miesto Náš posvätný stred. Jednotná čakra. Tam, kde sa zbiehajú všetky prúdy energií všetkých úrovní. Počiatok i koniec. Stred , prameň živèho Boha, čas-teraz, prítomnosť.

Prebuď svoju najvyššiu predstavivosť a vystavaj si svoj najvznešenejší svetelnný chrám . Vo svojom lotose srdca. Privolaj si svojich svetelných sprievodcov, archanjelov , svetelnú rodinu majstrov , požiadaj ich o vedenie a ochranu v procese premeny. O vedomè spojenie .

Predstav si v strede , v nádhernom vnútri chrámu čistý svetelný diamant tvorený z najčistejsích energií lásky. To je esencia Boha. Uvedomuj si tento diamant v posvätnom strede svojho lotosu tak často, ako sa dá. Prežiaruj ho svojim dychom, staraj sa oň, vyživuj ho láskou,spevom mantiet, kryštálmi Jednoty. . To je tvoja sila, tvoja zdrojova, pramenitá sila Kozmickèho Ja. 

 

Posielam Objímam vás a ďakujem za všetky vaše láskavè slová, myšlienky, energie.  Veeeeĺmi si to vážim.Ĺúbim vás. Sofijanka

 

 

 

Dátum: 15.11.2015

Komentáre (5):

Marcelka
Ďakujem Janka, za všetko poznanie, ktoré zhmotnujes a posielas smerom k môjmu srdcu. Ďakujem za krystaliky poznania, keď v najťažších chvíľach svojich zivotov skladame v srdci cez Teba. Ďakujem ze si a presvecujes...
16.11.2015 18:48:53
Anculka
Miki - pozdravujem! ;)
16.11.2015 00:51:44
Anculka
Ooooooohmm Dakujem s velkou uctou a laskou! Obimam Ta, a vlastne mi ani nechybas chi chi ( Mam Ta stale zo sebou :) ;) LUBIM Ta Tesim sa 22.12 :)
16.11.2015 00:51:14
Majka
SofiJanka, zasa raz su tvoje slova a myslienky presne a pomahajuce. Prajem Ti krasne zazitky. Cmuk.
15.11.2015 22:54:30
Miki
Ahoooj, opäť ďakujeme za inštrukcie. Už sa teším na Tvoje nové meditácie, ktoré určite po Tvojom príchode budú. Letí objatie a cmuk.
15.11.2015 18:31:51