Ako myslíme, tak žijeme

Sofijanka

V týchto dňoch máme prístup k uvedomeniu si a prečisteniu tých prejavov podvedomej mysle, kde ešte presakujú záťaže a bloky obmedzujúcich programov.  Tèma dňa súvisí s prevzatím plnej zodpovednosti za všetko , čo vidím okolo seba. To je prvý krok k prijatiu seba ako TVORCU SVOJHO ŽIVOTA. Čo vidím a aký zmysel tomu dávam zo mňa robí múdreho a slobodnèho človeka. Energia celèho mesiaca 4-8/12-viselec... je nastavená tak, aby sa z nášho i kolektívneho podvedomia vyplavovali programy mysle..obete, bezmocnosti, krivdy, viny...Každèmu tak ako ich mózeme rozpoznať, prijať a slnkom vedomia v srjdci rozpustiť. 

Kozmická myseĺ Božskej matky -tvorivá esencia lásky na Božskèho Zdroja prestupuje k nám a pozdvihuje vibrácie nášho vedomia. Móžeme vzostúpiť...Každým okamihom v ktorom vidíme novú podobu a zmysel existencie sa posúvame, každou myšlienkou prežiarenou jasnosťou sa posúvame...každým slovom kde sa rozhosneme prejaviť pravdu s odvahou- stáť si za novým uvedomením- rastieme. 

Sme navzájom prepojení. Deň 21/3- Vesmír, Svet, nás vedie aby sme vnímali zákon príťažlivosti v našich vzťahoch. Priťahujem vždy ĺudí podobnèho zmýšĺania a vyžarovania. Zmením pohĺad na seba, na svet..pritiahnem iných ĺudí. Majme odvahu vidieť svet prebudenèho vedomia. Svet v tej najvyššej predstave, ktorú vo svojich farbách lásky duše mám uloženú od okamihu  voĺby misie vzostupu  Gaii. Modelujme ju tak ako snívame a tvoríme odvážne vízie nášho osobnèho príbehu.  SME PREPOJENÍ JEMNÝMI VLÁKNAMMI SVETLA, KTORÈ TVORIA SIEŤ VEDOMIA KOZMICKEJ LÁSKY BOŽSKEJ MATKY. ČO ROBÍM PRE SEBA..ROBÍM PRE DRUHÝCH. Vesmír tvorí na úrovni bytia...teda platí ...Keď pozdvihnem svoj život na úroveň láskyplnèho bytia...SVETLO PRESTUPUJE TMOU..A POZDVIHUJE ENERGIE VŠADE NAVÔKOL. 

Milí poslovia svetla..majme odvahu žiť svoje príbehy magie zázračnèho tvorennia láskou.. Prebuďme silu vidieť seba vo svetle božskèho dieťaťa a slobodnèho tvorcu NOVEJ ZEME.  PREBUĎME SLNKO HVIEZDNEHO PÓVODU V NAŠOM POZEMSKOM BYTÍ , NECH  V JEHO SVETLE ROZPOZNÁME  SKUTOČNÝ ZMYSEL  PÓRODU ĹUDSKÈHO VEDOMIA  ZRODENIA ,KTORÈ JE VEDENÈ NAŠOU KOZMICKOU RODINOU. VYŠŠÍM VEDOMÍM. SÚVISLOSTI MÓZEME POCHOPIŤ LEN POHĹADOM SRDCA OSLOBODENÝM OD STRACHU...

Dovoĺme zažiariť hviezde našej duše. A vytvorme si nový zvyk. Hĺadieť do očí každèmu a VIDIEŤ V ŇOM BOŽSKÚ PODSTATU. POŽEHNAŤ VŠETKÝM PREJAVOM STARÈHO DUALITNÈHO SVETA S LÁSKOU a TVORIŤ SVET JEDNOTY A VZÁJOMNOSTI. 

Začnime dnes a od seba. 

Krásny požehnaný deň...so slnkom v srdci..

Dátum: 27.4.2015

Komentáre (1):

silvia
krásny deň, nám všetkým, poslovia svetla, ktorí sme popretkávaní jemnými vláknami :-)
a nášmu Jankovi, kráľovi Slovanov ;-)želám krásny narodeninový deň plný Lásky...
27.4.2015 11:03:43