8-8-8-Kristove vedomie v nás

Sofia

Tento energetický intenzívny deň je ako alchymistický kotol , v ktorom sa pretvára naše vedomie. Tie veľkè premeny v dnešnej dobe sa dejú v energiách radosti. Tak táto jednoduchá rovnica je fáborkou..teda  správne nastaveným smerom v každom rozhodovaní. "Kde cìtim radosť?" Radosť je navigáciou a okamžitou odpoveďou srdca. Myseľ čerpá zo skúseností minulosti. Tam nejdem. Minulosti ďakujem a opieram sa o TU A TERAZ. 

8-8-8- kód Kristovnho vedomia. Zvládnutej neutrality a vedomia Božskèho stredu v sebe. Bytím na pokraji zrodenia Novèho vedomia rozpúšťame pripútanosti na idoly Boha mimo nás. Príbeh Krista sa nám v úrovni bezpodmienečnej lásky otvára v novom svetle. Bez obete, bez utrpenia, bez pocitu viny a nesenia kríža.... Toto novè Kristovo vedomie je zbavenè strachu A manipulácie viny.

Duchovnosť nie je o boji medzi Svetlom a Temnotou. Duchovná cesta je o nájdení úrovne  Vedomia, ktorá presahuje dobro a zlo. Je nad dualitou. Je miestom, vibráciou Jasnosti a Zmyslu , odkiaĺ možeme prijať všetky veci.

Ježiš nás učí: KRÁĽOVSTVO BOŽIE JE VNÚTRI." Všetko, čo potrebujeme -je vovnútri. MIER, POKOJ, RADOSŤ SÚ NAŠE, KEĎ SI UVEDOMÍME, KTO SME...SME BOŽSKÁ BYTOSŤ VO FYZICKOM PREJAVE.

Duchovná výzva všetkých poslov Svetla-starých duší teraz-i počas všetkých vtelení je rozpoznať vlastnú temnú stránku. Plným prijatím ju premeniť na skúsenosť Vyššieho zmyslu. Lásky. Bez podmienok.

Osmička je karma.Slučka osudu. Jeho neustáleho živenia bojom.  Vždy sa táto energia vráti späť k nám . Ako sebadeštrukcia. Ako nespokojnosť. V neustálom pnutí....musím, nesmiem...Odpustením , plným prijatím tých najhlbších pnutí v sebe sa všetko uvoľní. Prebudí sa ticho, pokoj , LÁSKA. STRED. V TOM JE NEKONEČNÁ SILA A PRECITNUTIE. 

V tomto oslobodenom vedomí nebudeme chcieť zmeniť svet, ani bojovať proti nespravodlivosti...ani proti vláde, zachraňovať utečencov, bojovať proti ich príchodu, .............

Keď my, poslovia svetla opustíme myšlienku, že musímepre čokoľvek bojovať, nebudeme vytvárať protisilu, nestretneme sa s odporom, lebo nebude v nás.Budeme cítiť, že sme vítaní. Naša tvorivosť prebudí novè formy prejavu, novè projekty, novè učenia, nezaťažené minulosťou. Novè vízie , ktorè "nebo" cez náše kryštalicky čistê  a detsky nevinnè vedomie splodí. V OSLOBODENOM VEDOMÍ JEDNOTY SA BUDEME CHCIEŤ HRAŤ, BAVIŤ SA A TEŠIŤ, TOZVÍJAŤ SVOJE DARY A TVORIŤ, JEDNODUCHO BYŤ TÝM , KÝM SME A ZDIEĽAŤ TO S OSTATNÝMI. A to je veľmi lákavé. Láska , radosť a tvorivosť sú tie najpríťažlivejšie energie s najvyššou vibráciou. 

DRUHÝ PRÍCHOD KRISTA JE CEZ VEDOMIE KAŽDÈHO Z NÁS. ENERGIA KRISTA JE ENERGIA BEZPODMIENEČNEJ LÁSKY NÁŠHO NAJVYŠŠIEHO JA.Tu a teraz.

s láskou SofiJana 

 

Dátum: 8.8.2015

Komentáre (0):