Ďakujeme mama

Danka a Janka

V tento deň naša maminka má narodniny. 16.7., Sedmičky ju sprevádzajú celým žavotom..Neustále zmeny, múdrosť zušĺachtená skúsenosťou, nesebecká.služba ako zmysel života a viera, viera, viera, ktorá je doslova vidí zázraky premeny vo všetkých krízach.

Mami ďakujeme za život, ďakujeme, že si sprievodca na každom kroku našej cesty, od maličkých krokov a pádov až po veľkè kroky a vzostupy. 

Keby každá kvapka vody všetkých oceánov , riek, potokov, prameňov i rosy bola slovom, nestačilo by to na vyslovenie lásky a vďaky .

Vliala si nám do vedomia JOGU ešte pred naším narodením. Cvičila si ásany nadvore pred domom keď si nás pod srdcom nosila a to ešte československý Sokol o joge nechyroval. Len tak ...cítila si, tak sme sa v lone harmónie rodili.

Tvoja Nepredstaviteľná viera v život a  ma sprevádzala mojou duchovnou premenou , keď celých desať mesiacov som v nemocnici bojovala o život. Ty si verila, že sa vrátim. Aj Tvoja viera bola pre mňa mostom k novému návratu.. 

Verila si, že to má vyšší zmysel,  v deň ako som upadla do kómy a vydala sa na Kozmickú cestu... v ten istý deň Danka priviedla na svet Daniela tvoje prvè vnúča...Bože mami, vedela si, že život je brána ktorou duch vstupuje a tvorí zázraky. Verila si a bola si pilierom pomoci a služby. 

Bola si pri tom, keď sa pred 13 timi rokmi zrodilo cez nás Slnko v Srdci. Si súčasťou každèho pulzu a spolu s nami sa vyživuješ Tým vedomím. 

Ďakujeme, že nám pripomínaš prírodnè zákony tým, že ich žiješ. Si ako indiánka ktorá nemusí študovať kozmickè a zemskè cykly...žiješ ich v záhrade v spojení s pôdou, vetrom, dažďom, slnkom a plody tvojej živej múdrosti dávame na stôl celý rok. 

Mama ty si náa naučila v každom vidieť dobro a veriť, že sa to dobro v správny čas prejaví. Pripomínala si nám , že všetko má vyšší zmysel, ktorý treba prijať, aby sme ho raz pochopili. 

Verila si, že otec raz sa otvorí zmene a cez bolesť a utrpenie prekoná vnútorných dèmonov a zažiari jeho čistý diamant duše.To si stála pri ňom aj v dobe jeho vnútornèho oslobodenia...Ty vieš...vzájomne ste sa očistili a navrátili k láske a spojeniu duší.

Vieš, čo je život. Vieš, čo je sloboda. Žiješ to a my ti ďakujeme.

Mami budeme to stále , stále spomínať, lebo v našom živote je je múdrosť, ktorou sa znovu a znovu rodíme do svetla. 

Nech sa všetko, čo sa pod tvojimi rukami vyrodí, vykvitne a dozreje stane čistou radosťou. Ľúbime ťa mama.

všetko najlepšie.

Tvoje milujúce dcèry Danka a Janka

P.S. a ozaj..dobrý nápad s tým darčekom ktorý si si priala. Oddychový kútik s poseľou je lepší ako fúrik, nová motyka, čerpadlo a kálačka po minulè roky. 

:-)

Dátum: 17.7.2017

Komentáre (1):

Hanka
Uzasne nadherne vyjadrenie cistej lasky k mame. Verim ze aj ked sme nestihli nasej mame take vyjadrit, ze z neba vidi do nasich milujucich srdc
22.7.2017 18:52:25