DEVAR-naplnenie prianí

Thovt

Krásny symbol. Pripomína plnosť tehotnej bohyne obdarenej  životom. Vyjadruje a prebúdza hojnosť ako prirodzený stav bytia. 

Plynieme životmi a učíme sa vedome tvoriť. Uznať seba ako tvorcu svojho života a spolutvorcu príbehu ľudstva. Poznávame silu svojich myšlienok a vlastnou skúsenosťou zažívame plody svojich vedomých , či nevedomých zámerov. 

Devar vnáša do celèho procesu zhmotňovania prianí jasnosť vedomia. Poznávame kam chceme nasmerovať náš život. Rozpúšťajú sa priania presiaknutè egom a strachom a ujasňujeme si priority. 

Môžeme BYŤ, ROBIŤ A MAŤ ČOKOĽVEK SI DOKÁŽEME PREDSTAVIŤ. Môžeme zakúšať, spoznávať a vychutnávať všetky odtiene života. Môžeme vytvoriť dosiaľ nepoznanè možnosti existencie, prekračovať limity, otvárať zázračnè brány slobody, mystiky, umenia . Č O K O Ľ V E K! 

Čím viac rastieme do vnútornej hojnosti , tým naše zámery pretavujeme z túžby mať-do túžby BYŤ. 

Tá najdôležitejšia otázka, ktorou si formujem svoj zámer je- Ako sa  chcem cítiť? Čo túžim zažívať? Akým bytím sa túžim naplniť? Čo v sebe chcem prebudiť?...

Keď v sebe rozozvučím tú energiu bytia, naplním sa tým, rozžiarim zvnútra- forma sa vytvorí sama.

Všetko začína v kuchyni nášho srdca. Vďačnosťou a pokorou skyprím pôdu. Láskou a vierou ju vyživím. Zámer je semienko, ktorè má v sebe zakódovanè rast,roces dozrievania i šťavu plodov. Nadšenie duše a radosť zo života je živá voda podporujúca napĺňanie a dormovanie realizácie prianí. Celý proces je ako dielo, umenie skutočnèho života. Rajská záhrada zrelých , voñavých plodov nášho plodnèho snívania. Teda tvorenia. 

Každým prianím sa rozpína vesmír. Naša duša piští šťastím, keď tvoríme. Využime dar tejto doby, vedomia prebudenej múdrosti i sily zodpovednosti a TVORME ZO SVOJHO SRDCA. TAM JE ZDROJ VEČNEJ INŠPIRÁCIE STVORITEĽA . DOVOĽME SI BYŤ SPOLUTVORCOM-nie nástrojom. Radosť a nadšene sú signálom, že ideme správnym smerom. Dovoľme si tešiť sa z dokončovania zámerov a zbierať plody a zdieľať ich energiu. Tvorivá energia je ako epidèmia . Šíri sa a inšpiruje, až sú všetci ako tešivè decká. A to je to najlepšie, čo sa tomuto svetu môže stať. 

Pridaj sa :-)). 

S láskou Sofia

Dátum: 8.4.2016

Komentáre (2):

Jana
Mila Sofia, Tvoje spojenie, ktore nam vsetkym davas, je nebeske. Dakujeme, ze tak nadherne dokazes mudrost pretavit do slov, ktore su urcene pre nas ostatnych, aby nas posunuli dalej.
8.4.2016 15:49:33
cmukendes
Jupiiiii! Dakujeme, tesime!!!!cmu hug
8.4.2016 13:18:46