ŠAMANSKÁ CESTA K PLANETÁRNYM SILÁM

Sofia

Pozývame Vás srdečne  na Úvodný zážitkový seminár- meditačný seminár, ktorý spája šamanskú cestu a astrológiu v osobnom zážitku novej skúsenosti.

Kedy?: 29.9. -1.10. 2017 piatok od 16.00 do nedele 14.00

Kde?: -Autocamping Blatnická dolina

Cena seminára:-190,-€ vrátane ubytovania a stravy i pomôcok k meditačnej práci

Sprevádza: Sofia

 

Tak ako naša duša potrebuje spoznávať nekonečnosť vesmíru v sebe  vždy novým spôsobom, kde môže vyjadriť svoju jedinečnosť- otvárajú sa nové cesty  sebaspoznávania a tvorenia cez radosť .

Tým sa na Zemi ukotvujú svieže energie dosiaľ nepoznané, uložené na túto jedinečnú dobu premeny. Kozmická energia o

dkrýva závoje obmedzení a naše vedomie sa rozpína. Sme pripravení spoznávať realitu vyšších úrovní existencie a chápať širšie súvislosti.  Spoznávame, že VŠETKO JE ŽIVÈ VEDOMIE, navzájom spojenè vláknami svetelvèho Božskèho vedomia. Všetko je živý Duch Jednoty, v ktorom je všetko ponorené, vyživované a navzájom zrkadlené.

Od osobnèho vedomia sa rozpíname k planetárnemu, galaktickèmu, vesmírnemu...kozmickému. Všetko SA TO DEJE v súlade s vyššími kozmickými cyklami, ktore všetko riadia a ktorým podliehajú nižšie cykly tvorenia. Je čas prebudenia. Je čas vzostupu do čistèho Vedomia Jednoty.

A týka sa to všetkých. Aj teba aj mňa...aj Slnka v Srdci. Slnko v Srdci zavŕšilo svoj trinásty rok tvorenia. Prechádzame veľkými zmenami o ktorých sa čoskoro dozviete. Otvárame sa novým energiám  aj v zameraní nových seminárov. Otvárame sa spájaniu so Svetelnou kozmickou rodinou... K anjelom, archanjelom, osobným svetelným sprievodcom sa pripájajú nanebovstúpení, planetárni a galaktickí majstri. Duch, prúdy Vedomia rozpínajúci nás ku hviezdam

   ŠAMANSKÁ SKÚSENOSŤ -Spojenie v SEBE. Ako na nás pósobia sily planetárneho pôsobenia našej domovskej slnečnej sústavy? Ako ich môžem zrkadliť v sebe a svojom tvorení? Spoznat sa... Ukotviť tú silu v sebe a rásť v nej...Premeniť krízu v rast...Usmerniť ju vedome  v toku zámeru...Ako sa môžem spojiť s archerypom planetárnej rodiny hviezdnej sily? Kto Som v tejto rodime? ...a aká je moja misia tu na Zemi? A potom poznanie  cez precítenú skúsenosť sily v živom a vedomom spojení s  nimi.   Stáli v presne dokonalom rozostavení pri našom zrode, tak, ako zavelil náš duch. Tak ako sme napísali náš príbeh. Tak planetárne sily namiešali jedinečný, nezameniteľný koktail duše. Síl, ktoré v hre svetla a tieňov vyformovali našu primárnu povahu. Nádielku, daru hviezd, dedičstvo predkov, pamäť minulých vtelení s briliantovo čistou esenciou kozmickèho domova všetkých vedomí vtelených v akejkoľvek forme - Božskèho Zdroja. A v tomto roku 2017-roku vedomèho tvorenia-JE ČAS TÚTO SILU OBJAVIŤ A PRAKTICKY VYUŽIŤ.  

 ŠAMANSKÁ CESTA KU HVIEZDAM

Tento seminár je prvý svojho druhu, ktorý vznikol v lone slnka v srdci a prvý je vždy jedinečný

Šamanizmus je umenie spojenia s duchom prírody pozemskej i kozmickej a to vo svojej podstate je to, čo každý z nás prirodzene vie. Len sa rozpomíname a hráme. Každý sám sebe majstrom je. Teším sa ako môžem využiť poznanie mojich ciest do mexického domova

. ★-Zámer  seminára je : - rozšíriť vedomie a spoznať planetárnych a hviezdnych spojencov na Ceste k Sebe . Ponoriť sa do ich energie, poznať dohodu, či prirodzenosť spojenia v osobnom živote. Uzdraviť a rozpustiť blokády. Pozdvihnúť energiu každèho planetárneho spojenia tak ako túžime . Prepojiť danè energie s praktickým životom, či konkrètnym zámerom. Jednoducho LEN BYŤ PRÍTOMNÝM ŽIVÝM KANÁLOM SVETELNÝCH SÍL PRE OSOBNÉ, KOLEKTÍVNE VEDOMIE I VEDOMIE ZEME. TÁ SKÚSENOSŤ si cestu nájde sama.

-Cesta k planetárnym silám je voľným nadviazaním na tarotový meditačný seminár a predprípravou a alchýmiu dimenzií. Len preraďujeme vyšší stupeň vibračnej frekvencie. Seminár je zostavený z dvoch častí. 1-Poznanie a liečenie svojej duše- Šamanská cmeditačná cesta za silovým spojencom slnka, mesiaca, merkúra, venuše, zeme, marsu. a jupitera Slnko- osobná sila, tvorivosť, vyžarovanie Mesiac- intuícia, liečenie duše Zem- zdravie, vitalita, hojnosť Merkur-  komunikácia, múdrosť Venuša- láska, partnerstvo, Mars-odvaha, životná sila Jupiter- šťasie, rozpínanie, blaho V ďalšom víkendovom stretnutí...( keď dozrie čas:-)) budeme pokračovať v spojení s planetárnymi silami  formujúcimi  vyššie poznanie , prebúdzajúcimi zasväcujúce vedomie posla svetla, ,utvárajúcimi most ku galaktickému bytiu. Tie sú napojené na naše hlbšie podvedomie , minulè vtelenia, a kolektívnu silu ľudí Zeme. Majú väčšiu obehnú dráhu a  skryté zrkadlenia doby premeny:- .Lilith, Saturn, Chiron, Urán, Neptún, Pluto..

★- Meditácie sú vedené hudbou i šamanským bubnovaním. ★- Ak máte, prineste si vlastný bubon. Nie je podmienkou, je prínosom. Na seminári je možnosť zakúpiť si a posvätiť bubon  od Gabriela. fb: tonyzivota  (Poznáte ho z našich slnovratových obradov. Jeho bubny sú úžasné)

★-Seminár je v nádhernom lone prírody Veľkej Fatry. Autocamping s klasickou chatovou výbavou. Žiaden hotelovopenziónový luxus. Čistè, jednoduché, na konci septembra trochu sparťanskè. (Rozhodne tú deku zabaľ)

★-Ohnisko uvítame  každý večer. Spievame, bubnujeme, vyprávame....i varíme.

★- Ráno cvičíme jogu. Pribaľ karimatku. Joga s nádherným výhľadom 360º prekrásna turčianska kotlina. Modlíme sa a s duchmi prírody vybavujeme babie leto. Tak veríme v slnečnè, teplè, jeseňou sfarbené dni.

★-Teplé oblečenie a obuv do prírody...aj do dažďa-keby duch inak o počasí rozhodol...

★- V celom areáli sme sami. Varíme si sami. (Teda tím slnečnèho srdca) Čo navaríme, to si aj zjeme.

★-A ešte... Pošlite presný dátum aj hodinu  narodenia ...zíde sa:-)  Radi toky spájame. K reči čísiel a archetypov tarotu sa rozpíname k posvätnej astrológii.

Keď sa skúsenosť rozvinie pochopením , vedomejšie sa pretaví do života   Bude úžasne. Poznanie hrou i hĺbkou.

  Tešíme sa na Vás.

  Sofia so Slnkom v Srdci.

Dátum: 19.9.2017

Komentáre (0):