Brána hojnosti- meditačný seminár

Sofia

POZOR : ZMENA TERMÍNU.
Tešíme sa na vás 21.1.2018 v nedeľu. od 9:00 - 16:00 hod.
Prvý seminár Slnka v Srdci v 2018  roku nás prevedie Bránou hojnosti. To je tá prazákladná energia Vesmíru a výzva tohto roka. Plne sa otvoriť životu , láske, sile hojnosti a života vo všetkých podobách. Na počiatku roka zachytiť tento prúd a ukotviť ho v sebe je požehnanie z ktorého budeme čerpať po celý život ako z nevyčerpateľnej studne .

TO JE PRE POSLOV SVETLA obrovská výzva a umenie poznať, že k naplneniu poslania už nemusíme trpieť, ale plne dôverovať svojmu napojeniu a užívať si duchovné dary i pozemskú blaženosť a pritom nepútať k tomu svoju dušu . 

 

V prepojenií na sily Archanjelov rozpoznáme svoje programy strachu , chudoby, neistoty, krivdy a otvoríme sa ich transformácii- premene v prirodzenú hojnosť, šťastie a lásku. 

Zámer tohto semináru je spojiť sa s osudovou líniou svojho prúdu života a zjednotiť svoju víziu s božím zámerom. Spoznať svoj smer, dary a úlohu na tento rok. 

 

Obdržíte výklad z archanjelských kariet vedomia jednoty i tarotu pre pochopenie súvislostí. I svetelné kozmické symboly ako rezonátory na podporu toku hojnosti. 

 

Tešíme sa na vás.

S láskou Sofia Janka so slnkom v srdci.

 

Dátum: 5.1.2018

Komentáre (2):

Anka hanka anulienka
Aj ja sa tesiiiim????
8.1.2018 22:57:31
Iveta
Ahojte,chcem sa opytat,na plagatiku je datum 14.1 a vedla v texte 21.1,ktory datum plati?Dakujem krasne.
5.1.2018 22:18:49