Anjelske LIEČENIE VZŤAHOV

Slnko v Srdci

Milovaní,

Láska je stav bytia, ktorý je kľúčom k SEBE. Láska je to , na čom naozaj záleží. Láska je Boh a tú esenciu nesieme v sebe . SME ŇOU NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH . 

Duchovná cesta je objavovanie a zušľachťovanie vibrácie lásky, prebudenie bezpodmienečnej lásky v sebe. MNOHO CIEST K JEDNOTE. 

Umenie milovať je umením odovzdať sa vo vzťahoch LÁSKE. Učíme sa z vlastných skúseností a jedinè, čo si potrebujeme navzájom pripomínať je, že Boh nám prináša len anjelov. Všetko a každá bytosť je tu aby nás učila milovať a zrkadlila nás. Poznať , liečiť, otvoriť novú energiu v našich vzťahoch nám pomôže spojenie so svetlom Archanjelov Gabriela a Chamuela. 

Celý január 2017 je iniciačnè otvorenie srdca novým energiám kozmickèho vedomia. Otvorenè brány vemírnych sfèr vnášajú nový pohľad a uvedomenie tak výnimočných spojení tu na Zemi. Vzťahy na všetkých úrovniach prechádzajú novým ladením. Nový a čistejší dotyk Anjelskeho svetla prejasní vedomie a my jasnejšie pochopíme každý vzťah a spojenie ako zdroj sily, lásky a múdrosti.

Očisťovanie rodových línií už prechádza ľahúčko a jemne. Po toľkých rokoch intenzívnej práce sa navibrovala vlna okamžitèho čistenia. Stačí zámer, otvorenè stdce a požiadať anjelov. 

Novè duchovnè kľúče očisty ,liečenia , harmonizácie a tvorenia lásky v čistom napojení počas celèho seminára sú vždy zdrojom zasvätení v novej etape planetárneho vzostupu pre každèho.

Tešíme sa na láskovè spojenia našej rodiny svetla , ktorá je vždy tak neuveriteľne úžasná. Tá láska kruhu svetla je živou energiou pre ...celý vesmír.

Ďakujeme vám všetkým že spolu môžeme navzájom rásť a spoznávať  tieto zázraky lásky a bytia. 

Ľúbime vás.

A este organizačnè veci: cena seminára je 70;€ 

V prípade účasti na oboch seminároch Posvätných vzťahov-7.1. i 8.1. je cena 100;€. 

Informácie a prihlášky-0907808995- Danka 

S láskou Slnko v Srdci

 

Dátum: 3.1.2017

Komentáre (0):