ZRUŠENÉ!!!!ZEMI VĎAKA -SILA SPOJENÍ

Slnko v Srdci

 

OZNAM!!!!
ZAjtrajší obrad Zemi VĎAKA je V Polrieke ZRUŠENÝ!!! Nové energie premeny môžeme spoločne privítať a v piesňach precítiť na neďelnajšom koncerte v Turčianskom JAsene - ktorý bude za každého počasia v nádhernej kaplnke!
Tešíme sa! 

 

 

ZEMI VĎAKA JE obrad lásky. Spojenie nás, detí našej matky Zeme a otca Nebies aby posvätnou cestou Strážcov múdrosti Zeme - Slovanov a Mayov sme na oltár vďaky a lásky priniesli našu úctu životu a celému stvoreniu.
Sme tak múdri, sme tak vzácni, našou úlohou je dôverovať ceste bezpodmienečnej lásky a, nájsť svoj živý stred, otvoriť oči vďaky a prijatia aj keď sme uprostred chaosu a zastaviť sa. Zem je naša Matka, poďakujme jej za život, spojme sa s jej srdcom, jej zdrojovým kryštálom. Tam je jediné ukotvenie, ktorým v každom okamihu našej premeny -budeme v bezpečí, celiství a naplnení.
Celý obrad je prepojením s pulzom a dychom našej planéty, dúhovým svetelným mostom so stredom našej Galaxie. Je pod vedením Bytostí Svetla, Duchov Zeme, sily živlov, Archanjelov, Na nebovstúpených majstrov a Hviezdnych bytostí.

(nieje to povinné :))) iba ak to tak cítite :) )

Prineste si so sebou dary Zeme z vášho domova – na oltár hojnosti:

 • bylinky vašej sily liečenia
 • vodu z prameňa  vášho kraja, či studne, čo vás napája
 • dary Zeme z vašej záhradky, či sadu...
 • obradnú palicu – aktivovaná sila vašich prianí, túžob, vízií a vďaky

Palica ako dĺžka chrbtice, na nej 7 malých farebných vrecúšok, naplnených bylinkami, kamienkami, zemou, semienkami, zrnom, požehnané prianím srdca, uviazané v približnej čakrovej  postupnosti, zdola-nahor:

 1. moje zdravie,
 2. vzťahy, partnerstvo, odpustenie,,
 3. moja tvorivosť, práca, vnútorná sila
 4. harmónia v rodine, láska, sebaprijatie
 5. moja osobná túžba, umenie vychutnávať život, sloboda a dobrodružstvo
 6. Moja duchovná cesta, naplnenie poslania
 7. Nová Zem klenot harmónie a lásky

To je len návod. Pri tvorení buďte ako deti - slobodní a sami sebou. Najskôr si vytvor najvyššiu víziu, a potom si seba predstav ako sa cítiš keď tým si, keď to žiješ...a pri tom do farebného štvorčeka látky balíš sušené bylinky a šnúrkou priväzuješ k palici. A tak jeden za druhým. Je to zábava a pritom meditácia obradu. Najvyššia sila je v precítení čistej pozitívnej vízie. 16. júna je nov a sila tvorenia nových vízií -ako semienok so silou nového života je v tento deň najvyššia. Vaše žezlo moci tvorené láskou duše má moc tvoriť nové vedomie-život  plný živého žitia.

Pribaľte tiež:

- kryštál, stačí malý kamienok, vložte doň vďaku za život a....nech ho opäť s novou energiou vrátime do Zeme
- bubníky, hrkálky, píšťaľky...

Doba trvania - 2  a viac hodiny...

Vôňa bylín a živice očistného dymu, spoločné spevy až duša radosťou plače, objatia s ľuďmi, kde novú rodinu spoznáš, smiech detí, dary zeme, koláčiky, chlebík , a rôznorodosť zdieľaných darov na spoločnom stole hojnosti :) ..... 

 Tešíme sa na Vás  v  Polrieke 22.9.2017  s predpokladaným začiatkom o 16:30 

Slnko v Srdci. 

SofiJanka, Danka, Ančulka ...

slnkovsrdci@gmail.com

0908 202 206

Dátum: 21.9.2017

Komentáre (1):

Janka
Nádherný slnovrat....., moja duaša i ja žiarila a žiari.
Danka, Janka Sofia, ĎAKUJEMMMMMM ......
S láskou Janka
21.6.2016 07:35:14