ZMENA! Vianočný koncert 15.12. v Bojniciach

Slnko v Srdci

VIANOČNÝ KONCERT V Turčianskom Jasene PRELOŽENÝ do BOJNÍC.

Milí priatelia Vianočný koncert je pre nás posvätná záležitosť. Vždy sa spájal skaplnkou v Turčianskom Jasene pre umocnenú silu miesta, akustiku, a skúsenosť s božským napojením v meditáciách. 

Život prináša zmeny . 

Pár dní pred koncertom sme sa dozvedeli, že tam nemôžeme kúriť , pary sa kondenzujú- vytvára sa po ochladení ľad a ničí drevený strop. Chápeme a rešpektujeme. Všetci vnímame vzácnosť stavby. Ale zase bez kúrenia by tam bola veeeeeľká zima. A kvôli tomu vibrátku v hlase nejdeme zamrznúť.

 Ale život je múdry! Ešte v ten istý deň - hneď prišla ponuka urobiť koncert v Bojniciach v mestskej knižnici. Priestor nádherný, akustika skvelá, teplo a pohodlné sedenie. Osvetlenie v Martinovej réžii také, že sme dojatim plakali. Ďakujeme

(V lete tam Maok odohral 2 koncerty za sebou -čo svedčí o príjemnom mieste.)

Nuž nasledujeme vlnu prúdenia a veríme, že si to všetci užijeme. Je to cez kopec pre Žilinčanov a o pár piesní naviac v aute pre Martinčanov a Horniaky ...Bojnice a okolie sa potešia lebo sa toľko lásky rozleje krajom...

Spievame v novej zostave. Danka, Ja a Juraj. Krásne ladíme a do piatku ešte pošleme ochutnávky zo skúšky.

Miško Kulich s Ďurim Hnilicom v ten istý čas majú koncert v Trnave-tak budeme spolu na diaľku ladiť. 

Prosíme vás pozdieľajte , nech sa k ľuďom dostane táto správa. 

Tešíme sa na vás. Na spoločné spojenie v sile mantier, mocnej medicíny pre dušu. V koledách, čo pripomenú čaro Vianoc. A v nových piesňach, ktoré prebudia prameň našej lásky.

S láskou Sofia 

Slnko v Srdci

Ozaj a deky s termoskami pokojne nechajte doma:-)

Dátum: 11.12.2017

Komentáre (0):