VIANOČNÝ KONCERT Slnka v Srdci - ZRUŠENÝ

Slnko v Srdci

 Milovaní spolupútnici svetla, mrzí nás to, ale pre nemoc sú vianočné koncerty zrušené. Ďakujeme vám za pochopenie.

VIANOČNÝ KONCERT Slnka v Srdci je zrušený.

Je advent - čas duchovnèho rozjímania a prebudenia Svetla v našej duši. Ten čas je posvätný a čarovný ako pohladenie anjelskym krídlom a vôňa punču pri piecke -keď za oknami fujačí.

Rodí sa v nás Kristus -LÁSKA BEZ PODMIENOK, roztápa sa všetka bolesť. 

Ten koncert ešte je len v plienkach našich príprav a nesie nám toľko šťastia a radosti ! Tak jednoducho -o čom , s kým, kde, ako, nech sa páči hlavnè info prečo prísť..

☆ Spievame mantry-liečivè spevy pre dušu i myseľ . V póvodnom jazyku sanskrit i v slovenčine. Jednoduchè, nesmierne silnè esencie pôsobenie sily zvuku v nádherných melódiách .

☆Zanôtime koledy- tradičnè vianočnè piesne oslavujúce narodenie Ježiška. Skutočná chuť Vianoc a sila lásky predkov.

☆Nádherná atmosfèra kostolíka v Turčianskom Jasene. Najlepšia akustika na svete - prirodzená sila čistoty jednoduchèho chrámu

A to najdôležitejšie -láskavè spojenie duší, poďakovanie sile života ,úcta ku všetkèmu, čo sa nás prebúdza, zjednotenie sa v piesni -čo zo srdca prúdi. A láska  v speve dušu očistí a pripraví na zrodenie novèho Vedomia V NÁS.

Prineste si prosím teplé oblečenie, príp. deky.. niečo vykúrime, niečo spolu nadýchame, spievaním a objatím sa navzájom zahrejeme.

Zopár koláčikov či medovníčkov, či orieškov na spoločný stôl hojnosti -to všetkých na záver vždy poteší

Pokrstíme nový KALENDÁR pre poslov svetla 2017. No to sa patrí osláviť.  Môžete si ho tu priamo zakúpiť. Prvè vydanie je už skoro vypredané. Vďaka :-)

Veľmi sa na vás tešíme a prajeme nádherný zážitok spevavej výživy lásky.

Janka Sofia a Danka , Michal , Mirka a ty a vy  a MY VŠETCI. Ďakujeme všetkým, ktorí pomáhajú realizácii tohoto diela. Celým srdcom ďakujeme zázračnej dedinke Turčianske Jaseno a panovi starostovi Jesenskèmu za láskavú spoluprácu.

Láskou tvoríme svet.

Slnko v srdci- ľúbime vás.

 

 

 

 

Dátum: 15.12.2016

Komentáre (1):

Alenka "radosť"
To je škoda, neskutočne som sa tešila na jedinečné chvíle s Vami, anjelmi, spevom, hudbou...akurát som chcela zamiesiť na koláčiky...Prajem skoré uzdravenie.
15.12.2016 18:12:50