Novy týždenný rozpis akcií

Slnko v Srdci

 

 

Hľa tu je predbežný plán pravidelných akcií týždña. Tak uvidíme nakoľko bude ladiť...s plynutím. Zvykne sa písať,...ZMENY SÚ VYHRADENÈ. 

Ja to napíšem krajšie-toto je PRUŽNÝ PLÁN. Budeme sa vzájomne ladiť.

Začíname 18.1.. 

JOGA/Sofia- zámer je vytvorenie stabilných skupín v daných termínoch.. aby postupne energia gradovala a vzájomne sme rástli? V úvode pravidelne posolstvo Duše v múdrosti kariet, ásany, pranajáma...

JOGA/Michal-zámer je k jogovým lekciám  vniesť energiu Mantier ako liečivú esenciu zvuku

MEDITÁCIE - MÚDROSŤ a inšpirácia zo stredu nášho bytia. Tèmy meditácií  vnímam intuitívne cez energiu prítomnosti a vzájomnèho ladenia . Postupnè prebúdzanie  Svetla vnútornej múdrosti a lásky. Práca s energiami archanjelov a Svetelných majstrov.  Rezonancia mantier prežiari celè bytie. Meditácia je výživa ducha. Vnáša vnútorný pokoj  a Vedomie do života. SPOZNÁVAME SEBA . AKÝ TO DAR!

RADA MÚDRYCH- štvrtky-zacielenie vedomia na tèmu danèho mesiaca. VYZVY NA RÔZNYCH ÚROVNIACH ŽIVOTA...Meditácia pre vedomè spojenie so SEBOU a precítenie Zdroja v Sebe.Mantry a osobný odkaz cez anjelske karty a tarotový symbol. 

VEŠTIAREŇ-/obmedzený počet miest/-TREBA SA OBJEDNAŤ.. Návrat k pôvodnej forme  odkrývania osobných príbehov  v skupine. každý mesiac cez múdrosť kódov života a tarotu intuitívne čítanie osobných posolstiev od svetelných bytostí. Každèmu  odkaz  pre telo, dušu, myseľ. /práca, vzťahy, duchovný rast./Veštiareň milujeme pre ten uuuužasný náboj . Jasnè, že aj tu vnesieme zmeny.

ALCHÝMIA../pracovný názov/ systèm 4-hodinových seminárov pre intenzívny duchovný rast.  Práca so svetelnými bytosťami , aktivácia kozmických kódov Vedomia Jednoty,  vnímanie vyšších úrovní Bytia , prepojenie s Plejádskymi vyslancami Svetla, poznanie svojho kozmickèho pôvodu, kódu svetla,.meditácie a channelingy napojenia na  ZDROJ . Láska a múdrosť Sebaspoznania.

.Menšie skupiny s hlbokým meditačným nábojom.  Tèmy nebudú vzájomne na seba naväzovať. Bude možnosť si zvoliť s čím váš vývoj ladí. Tento projekt rozbehnem od jarnèho slnovratu. Tieto minisemináre sú súčasťou projektu Alchýmia dimenzií, ktorý vo mne dozrieva niekoľko rokov.

A je to stále o  Svetle ,  radosti a zdieľaní Príbehov pre vzájomnú inpiráciu. Vždy sa vzájomne obohacujeme a spoločne prebúdzame do Jednoty. .Svetlo si formu vytvorí a my to odčítame , vymyslíme niečo a Spolu to ZAŽIJEME. A tým vždy vytvárame nepopísateľnú lásku.  A TO JE SLNKO V SRDCI. 

S LÁSKOU DANKA , JANKA SOFIA, MICHALL, TY A ..........MY VŠETCI

Láskou meníme svet

Ĺúbime

 

 

Dátum: 13.1.2016

Komentáre (0):