NOVINKY -Tento týždeň

Slnko v Srdci

Vesmír si to všetko modeluje a nastavuje a ladí a aj program akcií Slnka ..je zatiaľ v procese nastavovania.

Potešujúca správa letí celej úžasnej skupinke pondelňajšej večernej jogy...DNES V PONDELOK SA CVIČÍ . a hneď dva termíny.  Veĺmi sa teším.

Meditácia sa posúva na stred týždňa-na stredu večer. Hneď po joge ...a keď to spojíš je to skvelá medicína ...prírodná, širokospektrálna na telo, dušu i myseľ.

Michalova joga na krídlach tónov mantier je v utorok dva termíny. 

Vo štvrtok v podvečer otvoríme pokladnicu Poznania . Rada múdrych- je nastavenie Vedomia v každom z nás pre vyzvy mesiaca FEBRUÁR. Inšpirácie pre sebaspoznanie, sebapremenu, naladenie na Vyššie Ja, Spojenie s Anjelskou sfèrou, prebudenie jasnovedomia...to všetko sú TÈMY, modelujúce náš rast tento mesiac. V tomto duchu sa budú viesť aj meditácie tento týždeň. V stredu i krátka meditácia na Rade múdrych 

V tento mesiac opäť otvárame meditačnè semináre Anjelskeho liečenia. Práca s energiami Archanjelov. Je to kľúč k osobnèmu vzostupu a vedomèmu spojeniu so svojou Anjelskou skupinou. V tomto stupni je to obohatenè so spojenou energetickou prácou s nanebovstúpenými majstrami. Začíname 13.2. Archanjelom Michaelom.

V tento týždeň si nájdete na stránke VÝKLAD na február, MEDITÁCIU NA TÝŽDEŇ , MANTRU čo srdce otvorí. 

Tešime sa na spoločnè tvorenie Lásky, čo tvorí SVET.

ĎAKUJEME ZA VAŠE INŠPIRÁCIE otvárame príležitosť na stránke zdieľať vaše pohľady, pocity, skúsenosti na vašej ceste, inšpirácue z kotla vášho alchymistickèho tvorenia...básne, piesne, obrazy...šup-sem s tým, láska sa násobí zdieľaním. 

Forma sa už nastavuje.

S láskou Slnko v 

Dátum: 1.2.2016

Komentáre (0):