Zmenou seba tvorím zmenu vo svojich vzťahoch

Slnko v Srdci
Ľahučko a nenútene dnes preciťujme vďaku za všetky prepojenia v našom živote. Každý vzťah, ktorý prežívame, je posvätnou dohodou duší. Kedysi dávno sme sa takto dohodli, že práve v tejto chvíli, na tomto mieste budeme spolu tvoriť nové vzťahy - oprostené od dávnych programov závislosti, spútanosti, podmieňovania.

Nie je to iba o našom osobnom príbehu - každý vzťah, ktorý žijeme a liečime svetlom a bezpodmienečnou láskou, je akoby tryskou, ktorou do kolektívneho vedomia vstrekujeme nektár posvätného spojenia - čistá láska, úprimnosť, schopnosť prejaviť a prijať svoje emócie, súcit, podpora...

Toto je energia nových vzťahov. Toto je cesta z duality do jednoty, kedy nehľadáme v druhej bytosti, to, čo chýba nám, ale s láskou spoločne zdieľame svoju jedinečnosť a celistvosť. 

Neplánujme a nespútavajme vzťahy očakávaniami - ich čaro a tajomstvo je v schopnosti žiť ich v prítomnom okamihu. 

A potom zmiznú obavy a podmienky - čo ak zajtra táto bytosť nebude s nami? Čo ak sa zmenia moje pocity a budem túžiť zmeniť svoj život? Všetky "čo ak" dnes odkladám a odovzdávam sa dôvere v život. Pretože viem, že všetko je dokonalé, všetko sa deje presne podľa najvyššieho dobra a zámeru mojej duše.

Užime si dnešný krásny, láskový deň :) 

Objímame a ľúbime vás. Vaše Slnko v Srdci :)
 
 

 

Dátum: 26.7.2017

Komentáre (0):