Všetkým sestrám mojej duš

Duša ženy

Ďakujem ti, sestra, za to, že si pri mne stála a bola mojim zrkadlom.

Ďakujem, že si bola barličkou a oporou v temných chvíľach mojej duše.

Ďakujem za tvoju lásku. Za úprimnosť. Za nahotu tvojej duše. Za odvahu povedať všetko. Za ochotu počúvať.

Dnes ti, sestra moja, chcem povedať, že naše spojenie je pre mňa požehnaním. Tak veľa som cez teba pochopila.

Milujem naše rozhovory. Čas pri nich akosi prestáva existovať a hodiny akoby zneli ako minúty :). Slzy smiechu, smútku, hnevu - boli vždy tak liečivé a ľahučké. Akoby tvoja energia všetko zjemnila. A ja som vedela, o čom je skutočné priateľstvo.

Niekedy si ma hrešila. A to je dobre. Nenechala si ma skĺznuť do stavu "opúšťam sa". Skúsila si všetky spôsoby a vždy si našla cestu, ako mi ukázať, že bez tmy svetla niet.

Ďakujem za tvoje nacítenia. Za to, že si tak často vedela, kedy je stav núdze. Dodnes neviem, ako si vedela, kedy sa ozvať.. :)

Bože, je také úžasné, že si. Chcem, aby si vedela, že ťa ľúbim. A prajem ti, aby si spoznala spriaznenú dušu, ktorou si ty pre mňa. Je to krásny pocit. Je to istota, že vždy všetko skončí dobre, že môj život je pod ochranou, pretože viem, že ak existuje niečo také posvätné, ako je naše priateľstvo, tento svet má skutočnú nádej na budúcnosť plnú lásky, svetla, mieru.

Objímam ťa, sestra mojej duše. A teším sa na každý ďalší deň, každý objav na ceste, ktorý budeme spolu zdieľať. Teším sa na spoločné tvorenie. Na každý okamih súzvuku. A teším sa aj na rapotanie, šomranie, emočné výkyvy. Veď žena je krivka. A práve ty chápeš najlepšie, že je úplne v poriadku precítiť 5 emócií za 5 minút :).

Kiež sú všetky ženy sveta požehnané ako ja, sestra moja miľúbená.

S láskou

Mirka

Dátum: 3.8.2017

Komentáre (0):