Všetky farby BOHYNE

Mirka

Si Žena - Kráľovná, pretože dokážeš milovať celou svojou dušou i celým svojim telom. Slobodne prejavuješ svoju bytosť, lebo vieš, že si dokonalá. Vieš, kedy hovoriť a kedy mlčať, ale svojim pocitom vždy veríš, a nenecháš ich udupané vo svojom vnútri. Vládneš srdcom a svojich rytierov nechávaš, aby ťa chránili a milovali vášnivo a slobodne. A ty ich miluješ bez podmienok, takých akí sú.

Si Žena - Matka, ktorá čerpá nezištnú a starostlivú lásku priamo z útrob našej Matky. Miluješ svoje deti a cez slobodu ich učíš lietať. Máš neskonalú trpezlivosť a aj v stave najväčšej vyčerpanosti vidíš Boha v očiach svojej dcéry a svojho syna. Si ochotná dať veľa, a predsa si vždy nájdeš svoj posvätný priestor, kúsok sveta, pár minút, ktoré patria len tebe. A všetku tú nádheru, ktorú v týchto chvíľach nachádzaš, potom rozdávaš ako čarokrásne diamanty svojim milovaným.

Tvojim zdrojom je príroda, súzvučíš s ňou a s láskou prijímaš jej dary. Je tvojou (h)ladičkou a v nej nachádzaš všetko potrebné pre zdravie tela i duše.

Si Žena - Víla a cítiš, že v jemnosti je tá najväčšia sila. Vieš, že každý boj je boj proti vlastnej duši a že odpovede nachádzaš v tichu a mieri. Vieš, že tým najväčším víťazstvom je netúžiť po výhre a dopriať každému toľko slobody, koľko jeho duša unesie. Máš slabosti, ktoré prijímaš a vedome ich premieňaš na tie najčistejšie dary. Ak potrebuješ pomoc cítiš, že máš okolo seba veľa nádherných duší, ktoré prežívajú nesmiernu radosť, keď vďaka ním bolíš menej.

Si Žena - Veľkňažka žijúca v posvätnom strede svojho Srdca. Si dcéra Luny, ktorá dostala do vienka schopnosť vyliečiť celý vesmír. Si sestrou hviezd a v ich jasnom svetle sa zrkadlí najhlbší pohľad tvojich očí. Tvoja múdrosť je v tvojej duši a tvojim najlepším radcom je intuícia. Vieš, že vieš. A to stačí. Bez kompromisov a ústupkov. A vďaka tomu si úprimná a pravdivá.

Možno neladíš so všetkými ľuďmi, ale magneticky priťahuješ tých, ktorých svojou energiou obohacuješ a ktorí obohacujú teba. Miluješ nie preto, lebo potrebuješ lásku ale preto, lebo jej máš v sebe tak veľa, že ju túžiš venovať.

Toto všetko si TY. Si BOHYŇA, v ktorej sa snúbi múdrosť Matky Zeme, divokosť vlčice i krása a zmyselnosť Afrodity. V tvojej celistvosti sa snúbia voda, oheň, vietor i vzduch. Si tá, cez ktorú k nám prehovára BOH. Cítiš sa? Vnímaš sa? Prijímaš sa? Si úžasná...

 

S láskou

Mirka

Dátum: 30.5.2016

Komentáre (2):

Anica
No toto som prave dnes potrebovala citat
31.5.2016 21:08:11
Janka
Vďaka Ti BOHYŇA za uvedomenie si BOHYNE vo mne ...........
31.5.2016 07:15:22