TROŠKU INÉ POSOLSTVO ❤

Mirka

Lásky naše, dnes sa prihováram písmenkami, ktoré budú vibrovať trošku inak. Idem vám písať o hĺbke toho, čo sa deje... V našej duši, v našich príbehoch, v krajine, na planéte, medzi galaxiami.

Všetko, čo v týchto časoch zažívame má nesmierny význam. Ten vibračný posun, zmena, o ktorej sa už niekoľko rokov hovorí a na ktorú sme sa pripravovali, sa naozaj udiali. Pre každého tak, ako jeho duša pripravená.

Zemička zvyšuje svoju vibráciu. Staré programy, karmické záťaže boli vyliečené a prichádza obdobie vedomého tvorenia radosťou a energiou lásky.

Čo je ale nesmierne dôležité - celý tento proces môže skutočne nastať a prebiehať iba vtedy, ak v kolektívnom vedomí bude absolútna sloboda ducha a sloboda vôle. Je nevyhnutné, aby sme žili svoje príbehy v energiách, v ktorých cítime vnútornú slobodu. A rovnako dôležité je, aby sme KAŽDÚ DUŠU NECHALI ÍSŤ JEJ VLASTNOU CESTOU.

Toto je doba, kedy sú naše prosby a modlitby vyslyšané a dokonca vesmírom potvrdené niekoľkrát. Je vskutku iba na nás, či sa rozhodneme načúvať šepotu duše a budeme s radosťou kráčať do náručia bezpodmienečnej lásky, alebo sa rozhodneme naďalej žiť v holograme našej nádhernej Gaii a ďalej tu zbierať skúsenosti duálneho sveta. Ani jedna cesta nie je lepšia či horšia. Obe možnosti sú posvätné, a preto nech by sme mali akúkoľvek tendenciu posudzovať svoj príbeh, či príbehy iných - nerobme to.

Toto je kľúčová doba, kedy sa snaží chaos duality v nás vyvolať program posudzovania a odsudzovania. Ale práve tieto energie by nám mohli zabrániť oprostiť sa od nízkovibračných programov. Nech sa nám zdajú situácie a scény našich dní akokoľvek zvláštne, i keď sa dejú veci, ktorým vôbec nerozumieme, možno naši milovaní zrazu menia svoje správanie, možno máme pocit, že končia hlboké priateľstvá a posvätné prepojenia.. Naša úloha je veľmi jasná a jednoduchá - IBA SVIETIŤ. Nezapájať sa do tohto procesu. Vystúpiť zo všetkých drám. Oslobodiť sa od túžby vôľou riadiť scenár kolektívneho vedomia i našich príbehov. A veriť v svoju cestu. Toto je kľúč. Toto je posolstvo pre tento požehnaný čas.

Všetko, čo sa nám teraz zdá ťažké a nezrozumiteľné už čoskoro dá nádherný zmysel. Nech každý z nás svojim srdcom a čistotou zámeru udržiava posvätný oheň poslov svetla :).

PS: Odovzdávam takto všetkým pozdrav od Janky Sofie - objíma vás a posiela lásku zo šťastím zaliatej Shambaly :).

Krásny večer :)

Mirka

Dátum: 2.5.2017

Komentáre (1):

Hanka
Nadherne posolstvo
6.5.2017 21:40:06