SVETLOM LIEČIM KARMICKÉ BLOKY

Mirka

Darom tejto éry vzostupu je, že karmické bloky a záťaže môžeme rozpúšťať oveľa ľahšie, ako kedysi. Už nie je nutné, aby sme vstúpili do každého momentu, z ktorého sme si priniesli dar minulosti. Ak to tak cítime, stále môžeme a je to krásne nápomocné.

No keďže sa všetko zrýchľuje, svetelné bytosti nám pomáhajú liečiť nezdravé a bolestivé putá aj omnoho jednoduchšie. Naše vnútorné svetlo, ktorým vyživujeme svoju dušu, je svetlo Boha. Je to život, láska, prijatie, vďaka, odpustenie, radosť, láska. A práve týmto liečivým svetlom, ktorým sme, dokážeme tvoriť svoj nový svet postavený na pevných základoch.

Náš zámer duše prijať do svojho života hojnosť lásky, šťastia, zdravia, peniažkov, múdrosti, postačí ako prvý krok. A potom už len žiť vedome s týmto zámerom. :)

V každej situácii precíť, že všetko má uzdravujúcu energiu. Niekedy tie veci vôbec nedávajú zmysel nášmu logickému rozumu a niekedy dokonca dokážu zmiasť na chvíľku aj naše srdce a pocity. Preto si stále opakujme, že všetko slúži môjmu rastu a my sami sme sa rozhodli, že chceme rásť z duality do vedomia jednoty.

A takto krásne, postupne, svetlom prežiarime svoju minulosť, aby náš dnešok tvoril diamantovo čistú budúcnosť :)

Krásnu sobotu, lásky :)

M

Dátum: 27.5.2017

Komentáre (0):