STÍŠENIE – POKOJ – HĹBKA

Mirka
O hneve, vine, krivde a iných „požehnaniach“ 


Kód dnešného dňa 9-9-9 je utkaný s múdrosti Pustovníka. Je to esencia životnej múdrosti, pravdy, súcitu, pochopenia. 

Toto je deň, kedy nám vesmír posiela možnosť v absolútnej intenzite prijať SEBA. Pochopiť, že všetky nízko vibračné emócie sú stvorené nami. Sú našim dielom. 

Všetky programy, tiene, ktoré máme v sebe, zas a znova – pripomínajú sa nám cez tie najintenzívnejšie pocity. V tomto mesiaci viac než inokedy. Dnes precíť, že ak sa hneváme, ak vyčítame, ak žiarlime – všetky tieto energie vysielame svojej duši. Netýkajú sa bytosti, ktorá ich v nás vyvolala – táto duša je iba úžasným nástrojom, ktorý pripomína, kde máme vyslať svetlo.

(OD)PUSTI dnes aj tie najväčšie krivdy, zranenia, neprávosti. Nerobíš tým láskavosť tomu, kto zranil... Oslobodzuješ SVOJU DUŠU od energie, ktorá z jej žiarivým svetlom nesúzvučí.

Toto je deň, kedy je úžasné vstúpiť do meditácie. Tam sa naše srdce rozpomenie. Tam sa opäť vrátime do prameňa pravdy, napojenia na ZDROJ. Nechaj všetko, aby sa stalo. Ty vysielaj iba čistý zámer presvetlený bezpodmienečnou láskou. Konaj tak, aby tvoje činy boli sprevádzané pocitom úprimnosti a radosti. Detskej pojašenosti . A pritom tak nádhernej hĺbky a múdrosti. 

Môžeš takto žiť, je to tvoja voľba. JE TO TVOJA VOĽBA. 

AFIRMÁCIA NA DNES:

„Púšťam potrebu posudzovať a odsudzovať – seba, svoju dušu, a tým i všetky bytosti. Nehodnotím svet naokolo, zaujíma ma iba moje vnútro – pretože v ňom sa skrýva celý vesmír.

Viem, že som urobila/a všetko, čo bolo v mojich silách. Nemohla som urobiť nič inak, lepšie. Všetko je vedené Božím riadením.

Dnes a po všetky ďalšie dni žijem nádherný, šťastný, naplnený život. Som hodná pravdy a lásky. A TAK TO JE.“

Prajeme Vám nádherné rozhovory s vašou dušou, Slnká naše 

Mirka – Slnko v Srdci
 
 
 
 
 
Dátum: 9.8.2017

Komentáre (0):