Slobodná viera

Ver. V seba. V Boha v tebe. Je tam. Vždy, aj keď nás zahaľuje závoj pochybností a prichádzajú otázky. Ak cítiš slobodu, ak sa rozhoduješ v súlade s tónom tvojho bytia, nikdy neurobíš krok vzad. Všetko sú protiklady v láske. Dnes energia pohybu voza (7) v harmónii s viselcom (12) a jeho poslaním o zastavení sa pred akoukoľvek zmenou. Ukazuje nám, že môžeme všetko, no nemusíme nič. Nie je ani nič, čo by sme mali. Všetko je sloboda. Vibrácia veľkňaza (5) nám prináša posolstvo uvoľnenia a duchovnej múdrosti. Dokonalé. TY VIEŠ.  Vieš, kedy je správny čas.

Ak cítiš tlak, zastav sa. Pred každou zmenou na fyzickej úrovni sa ponor do seba a uvedom si, či konáš v súlade s tým, čo ti šepká túžba tvojej duše. Ty jediný vieš, aký si. Preto odpovede na otázky neprichádzajú zo spoločnosti, etiky, morálky, ani vedeckých náuk. Sú ukryté vo vnútri tvojho chrámu srdca. Čakajú, kým ich odhalíš a prinášajú v sebe oslobodenie od povinnosti žiť. Žiť nie je nutné, žiť je prirodzené, nádherné, neopísateľné.

Pocit uviaznutia je prirodzený. Deje sa toho na našej ceste mnoho. Rastieme, kráčame vpred. Spomalenie je však blahodarné. Je to krásna príležitosť na precítenie všetkého, čo sme sa naučili. Nič sa nedá urýchliť, vesmír má svoj rytmus a my udržiavame jeho tempo každou novou skúsenosťou. A tak buď k sebe láskavý a trpezlivý.

Naše vzťahy zrkadlia pocity našej duše. Pýtajme sa preto, čo nám chcú ukázať. Vždy je to o nás. Bez výnimky. Prosme svetelné bytosti, aby nám pomohli nájsť odpoveď v nás. Sú tu preto, aby nám pomáhali, aby nás viedli. Nikdy neodmietnu našu pomoc. Utiahnime sa do ticha a v hĺbke svojej esencie hľadajme odpovede. Uvedomujme si, že ten druhý je tu preto, aby nám odhalil naše slabosti a pomohol nám cez dar jeho blízkosti nájsť silu tam, kde cítime najväčšiu zraniteľnosť. Poďakujme všetkým učiteľom svojho života. Dnes. Je to tá najvhodnejšia chvíľa. Vďaka nim poznáme, ako sa cítime, keď sme celiství a naplnení. Spomeňme si na ten stav bytia a okamžite pocítime túžbu sa doň vrátiť. Láska nemeria čas ani intenzitu. Znásobuje ich. Čarovná matematika :).

Najväčším umením je tie nádherné poznania, ktoré nám boli ponúknuté, vedome žiť. Každá situácia, v ktorej duchovné poznanie žijeme, zvyšuje našu vibráciu, presvetľuje naše bytie i okolie. Je to mravenčia práca. Krôčik za krôčikom. Prináša mnoho výziev a každá duša má svoje nástroje, ako ich zvládnuť. Zlyhanie neexistuje. Poprosme o uvoľnenie pnutia, o zastavenie výčitiek voči sebe. A nebojme sa povedať prepáč. Iba tak dokážeme odpustiť sami sebe. Nestratíme na hodnote, naopak, je v tom čistá esencia lásky a viera v dobro všetkých duší na planéte.

Ver v seba. Si nositeľom najvyššej pravdy. Si taký dôležitý, že Boh do teba investoval svoju energiu. Nemôžeš ho sklamať. Každým konaním, ktoré robíš slobodne a vyrovnane, sa mu približuješ. Iba ver.

S láskou

Mirka

Dátum: 23.2.2016

Komentáre (4):

Martina
Nádhera. S láskou ďakujem:-)
25.2.2016 19:15:27
Peter
Vďaka :)
24.2.2016 22:32:25
Janka
Krásne ...... , toľko učiteľov, toľko výziev ...
ďakujem Tebe, Vám, ďakujem Bohu. Verím.
Ja
23.2.2016 10:03:06
Linda
Dakujem za tieto uvolnujuce slova ...
23.2.2016 09:03:41