SILA SLOVA A MYŠLIENKY

Mirka

Je úžasné, ako sa otvárajú dávne dary v nás. Ako rýchlo... Ako intenzívne. Dnešný deň cez energiu čísla 3 - v tarote Cisárovná - vibruje posolstvom komunikácie.

Je veľmi dôležité, aby sme otvorene hovorili o svojich pocitoch. Nesnažili sa ich ututlať sami pred sebou a pred svojim okolím. Dnes je ten najideálnejší deň, aby sme dali von všetko, čo cítime. Bez strachu z neprijatia týchto emócií, strachu z odmietnutia, bez hanby. Dať von všetko, ako je to v našom srdci, pretože jedine cez pravdu môžeme prežívať svoj skutočný príbeh.

Áno, niekedy nemáme možnosť povedať slovami, nie je priestor na komunikáciu z očí do očí. Nevadí, dnes je všetko tak silné, tak intenzívne, že úplne postačí vyslať nádhernú myšlienku lásky a svetla a účinok je rovnaký. 

Zavri oči a povedz nahlas, alebo si iba pomysli, to, čo cítiš. Po čom túžiš. Povedz to svojej duši, či bytostiam, ktoré sú pre teba dôležité. Žijeme v novom vedomí, energia týchto slov a myšlienok vytryskne presne tam, kam ju nasmeruješ.

Precíť, že tvoje slová a myšlienky sa rýchlo zhmotňujú. Dnes je to o láske, preto voľ svoj zámery múdro, s rozvahou. A nezabudni, že skutočne môžeš dostať to, čo si želáš :).

Toto je ideálny čas na rozhovor so svojou dušou. Čo si želá? Ako sa cíti? Súzvučí s tým, ako práve v tomto období kráčaš svojim životom?

Je to také krásne - a tak iba spolu zdieľajme, podeľme sa o svoje príbehy a skúsenosti. Dnes je ten správny deň :).

S láskou

Mirka

 
Dátum: 4.8.2017

Komentáre (0):