Rozdiel je v žene

Mirka

Boli časy, kedy nás upaľovali za to, že sme si uvarili šálku bylinkového čaju. Časy, kedy bolo ženské lono hanené a považované za zdroj hriechu a skazy. Časy, kedy slzy radosti či hnevu boli vstupenkou do blázinca s nálepkami "hystéria" či "maniodpresia". Možno sa nám to nepáči, ale v tých časoch to bolo pre nás prepotrebné. Neboli a nie sme obeťami. Žijeme iba to, čo je nevyhnutné pre aktuálny stav nášho vedomia.

Áno, aj teraz fungujeme v systéme, ktorý sa nás snaží učiť, že divokosť je za hranicami únosnosti. Rozdiel je ale v tom, že dnešná žena VIE. Vie, že ona zmenou vnútorného nastavenia mení svoju energiu, a tým celé svoje okolie. A preto je to ľahučké - láska objavená v ženskej duši je láska liečivá tryskajúca pre celý náš svet, pre všetky paralelné svety, pre tento i ostatné vesmíry, pre všetko, čo čaká a túži po vyliečení.

Je to dar. Ale je to dar, ktorý si musíme vážiť a starať sa oň, pretože v tomto dare sa pre náš svet ukrýva ten najvzácnejší poklad. Zem je pripravená na vzostup. Je pripravená zvýšiť svoju vibráciu, je pripravená očistiť sa od ťažoby. Je pripravená, aby božská ženskosť a posvätná mužská energia vytvorili mandalu dokonalého čistého spojenia a spoločného tvorenia.

Čo sa stalo so ženami? Ako je možné, že vtedy to nešlo, a teraz sa to dá? Rozdiel je v ŽENE. V jej vnímaní seba, svojho tela i duše. Prestala byť obeťou, stala sa tvorcom. Prestala byť princeznou, stala sa kráľovnou. Prestala byť vinnou, stala sa dokonalou v TU a TERAZ, bez ohľadu na prešľapy, chyby a pocity zlyhania. Prestala byť slabou, našla silu vo svojej živelnosti a vášni. Žena začala tvoriť svoj svet. Začala žiť svoju rozprávku. Začala počúvať svoje srdce. A prijala muža. Vidí jeho dokonalosť, krásu, úprimnosť a silu.

To najlepšie, čo môžeme urobiť, aby sme ochránili a vyživovali božskú ženskosť je venovať maximálnu starostlivosť sebe. Svojmu telu. Svojej duši. Svojmu duchu. Je len na nás, či aj v tomto svete dokážeme v sebe nájsť dostatok túžby po slobode a odvahy - či si uvaríme bylinkový čaj z vlastnoručne nazbieraných kvietkov. Či pri posvätnom rituály odovzdáme Gaii svoju menštruačnú krv, čím jej preukážeme najvyššiu úctu a navrátime jej energiu, ktorou nás ona vyživuje. Je iba na nás, či po prejave emócii prepukneme pocitu viny, alebo ich budeme vnímať ako dokonalý nástroj čistenia. Všetko je v nás. Všetko.

Poďakujme miliardam dušiam bohýň, ktoré náš svet pripravovali až na tento okamih. Všetkým, ktoré prešli bolesťou, krivdou, zneuctením, zabitím, znásilnením, smrťou. Poďakujme sebe. MY SME TIE ŽENY. A pokračujme v tomto diele. Láska čaká, jej volanie je nezvratné. ♥♥♥

S láskou

Mirka

Dátum: 18.8.2016

Komentáre (4):

Ena
Krásne,ďakujem.
21.8.2016 13:35:03
Hana
Naozaj krásne, všetko dáva zmysel. Ďakujem.
19.8.2016 21:59:02
Janka
Úžasné uvedomenie... Ďakujem Mirka.
19.8.2016 06:53:18
Anica
Dakujem BOHYNA!!!
18.8.2016 21:34:57