Projekt SLOBODA

Mirka

Čo by som robil, keby som bol úplne slobodný? Ako by vyzeral môj život? Čo v ňom by bolo ako doteraz a čo by prešlo zrútením veže, aby to mohlo byť opäť vybudované na pevných základoch?

Čo mi bráni a čo ma podporuje v tom, aby som mohol žiť dokonalý slobodný život? Mám z niečoho strach? Mám pocit, že niečo nezvládnem, alebo nie som dostatočne pripravený zmeniť to, čo zmenu nutne potrebuje? Pozriem sa na vec z iného pohľadu.. A opäť ma objíma viselec vo svojom zasvätení prinášajúc dar zmeniť nemožné na samozrejmé.

Vizualizujem si pocit absolútnej dokonalej slobody, prežívam každým nádychom tento stav a cítim, že si ho tvorím svojou vierou. Preciťujem, že najväčšiu slobodu prežívam tam, kde som si nedokázal predstaviť uvoľnenie a odlúčenie. Pretože UMENIE ŽIVOTA je nechať všetko plynúť. Ľúbiť, veriť, smiať sa, vychutnávať každučkú chvíľu. Nenútene, hravo, radostne.

Neexistuje puto, ktoré by bolo realitou. Žiadna pripútanosť nie je skutočná. Žiadna situácia, v ktorej cítim tlak sa naozaj nedeje. Všetko je len vnímanie mojej duše. Aby bola naozaj slobodná, stačí jej jednoducho BYŤ. Vnímať, pozorovať, ďakovať, odpúšťať, žehnať... SEBE :)

SLOBODA je cesta duše. Nie je to cieľ. Je to každý jeden krok, každý jeden pád, ktorý prežijeme na ceste viery a lásky. Postačí vnímať, že všetko je pod ochranou a sloboda sa automaticky objaví. Verím a viem, nadobudol som dôveru, že všetko má hlbší význam. Že niekedy celé roky života vedú k tomu, aby som pochopil jednu jedinú, no o to väčšiu a silnejšiu pravdu.

Tak a teraz prišiel ten čas - rozprestieram krídla, otáčam sa s úsmevom na perách za všetkým čo bolo a pozriem sa v ústrety tomu, čo žiari predo mnou. A silno, najsilnejšie ako sa dá, cítim, že TU a TERAZ, táto chvíľa je pre mňa vstupnou bránou za mojou vnútornou slobodou. Nenáhlim sa, všetko má svoj čas. Nechávam prichádzať všetko, čo prísť musí, aby som si zas a znova pripomenul, čo chcem žiť, kým chcem byť.

MOJA DUŠA VIE. A ja ju od dnes nasledujem...

S láskou a slobodu v duši

Mirka

Dátum: 20.6.2016

Komentáre (3):

Janka
Krásne myšlienky........Ďakujem.
21.6.2016 11:02:49
Janka
MOJA DUŠA VIE A ja ju nasledujem .....
Ďakujem Mirka
Ja
21.6.2016 07:28:12
Martina
Mirka ďakujeeeem.
20.6.2016 23:09:10