PRÍBEH O SLOBODE ❤

Mirka
Sloboda vyživuje tvoju dušu. A celá misia tvojho života nemá vyšší zmysel, ako opäť objaviť slobodu uviaznutú v tvojom vnútri.

Podstatou tvojej esencie je slobodné vyjadrenie sa, prejav, ktorý ti je prirodzený. Tvoja duša je zahalená rúškom nánosov, tajomstiev minulých životov, prastarých zranení a blokov. Pred tým, ako si vstúpil do svojho pozemského tela si požiadal svoju svetelnú rodinu a bytosti, aby si mohol žiť život, ktorý ti pripomenie, aké je to žiť bezpodmienečne a v absolútnej slobode. Bola to tvoja voľba. Od samého začiatku.

Vraj už samé pomenovanie toho, čo v tebe stagnuje a uvedomenie si tejto energie, spúšťa jej liečenie. Je to tak a je úžasné, keď vieš, aký vzorec správania sa ti cyklicky vracia počas toľkých rokov. Po týchto objavoch máš úžasný pocit, lebo máš "hmatateľný dôkaz", že si na správnej ceste :).

Často však po úvodnom nadšení naše sebapoznávacej dobrodružnej výpravy príde pocit, že sme uviazli. Nevieme, čo robiť s tými prejavmi, ktoré síce už máme pomenované, ale stále sa vracajú. Raz viac, raz menej. A v týchto chvíľach je to najdôležitejšie veriť svojmu príbehu. Uvedomiť si, že samotné návraty týchto pocitov sú súčasťou ich premeny na lásku a svetlo. Pochopiť, že každá sekunda tvojho života je naprogramovaná, aby v tebe opäť rozbublala túžbu po slobode a jej odhalenie v tvojom srdci. A preto neexistuje, aby si sa pomýlil. SI NA SPRÁVNEJ CESTE. Pochybnosti sú jej súčasťou. Zmätenie je úplne prirodzené. Pretože sa riadiš svetelným kompasom lásky a ten sa pomýliť nedá :).

To najdôležitejšie však je, že si sa dobrovoľne rozhodol, všetky tieto tajomstvá objaviť. Niekedy to ide ľahúčko. Inokedy je škrupina bolesti, zatrpknutia či strachu taká silná, že vesmír musí poslať niekoho alebo niečo, aby z teba túto ohnivú guľu priamo vytrhli. Možno to chvíľu bude vyzerať ako terapia šokom. Možno nebudeš spoznávať tú bytosť, o ktorej si bol desiatky rokov presvedčený, že si to ty. Vedz však, že všetko je pod ochranou. Všetko je riadené Božím zámerom, ktorý niekedy plynie ľahučko, radostne, a niekedy si nasadí masku hurikánu a vnútorného prevratu.

Poďakuj. Vyjadri vďačnosť svojmu príbehu slobody. Precíť, aký krásny úsek cesty si prešiel. Pohlaď láskou všetky bytosti, ktoré ti cez rôzne situácie v tomto príbehu pomohli. Uvedom si, že bez nich by si nebol tou bytosťou, ktorá dnes dokáže vibrovať energiou súcitu a pochopenia.

A urob ďalší krok. Čaká ťa sloboda vo všetkých jej prejavoch.

S láskou

Mirka
 
 

 

Dátum: 25.6.2017

Komentáre (0):