PRAKTICKÉ RADY PRE DUŠU - Ako zvládnuť leto :)

Mirka

Už sme si dnes povedali, o čom bude horúci august. Teraz vám, slnká naše, prinášame pár tipov, aby sme túto úžasnú energiu dokázali zužitkovať, prijať s ľahkosťou a naplno.

1. Leto je žatva - preto nezabúdajme - naša úroda zrkadlí náš zámer, naše myšlienky. Takže - myslime pozitívne, robme veci, s ktorými naša duša súzvučí, nešpekulujme a nerošťáčme :) Toto teraz neprejde. Je čas na precítenie skutočnej podstaty nášho príbehu, taľafatky dajme bokom :)

2. Energiu nekonečna môžeme uchopiť, iba ak chápeme princíp dávania a prijímania. Bude nami vibrovať pocit, že môžeme a zvládneme všetko. A naozaj je to tak. Avšak nechcime všetko naraz. Tvorme s vášňou, ale nezabudnime energiu dočerpať. Pretože osmička je extrém, ak vydáme príliš veľa, príde obrovská únava - a telo nás zastaví.

3. VODA - viac ako inokedy. Úžasne funguje malý rituálik - pred tým ako sa napijeme číro-čistej vodenky, vložme do nej afirmáciu, prosbu, vďaku, mantru... Čokoľvek, čo túžime. Vždy hovorme v prítomnom čase, pretože to, po čom naše srdce piští sa už na iných úrovniach dávno deje. Musíme len zhmotniť. Aké ľahké :) :) :)

4. Nevstupujem do drámy, ktorá nie je moja. Toto je mantra posledného obdobia a v auguste bude aktuálna ešte výraznejšie. Pochopme, že ľudia sa k nám správajú tak, ako cítia vo svojom vnútri sami seba. Neberme si veci osobne, fakt sa nás netýkajú. Začnú byť naše iba vtedy, ak ich prijmeme. Konajme v súlade s čistotou a túžbou srdca a môžeme si byť istí, že neurobíme nič "zlé". Život je ľahučký, to my si ho často komplikujeme :).

5. TVORÍM - prúdi nami tvorivá energia Boha. Posvätná sexualita, keď sa spájame s naším vnútorným mužom i ženou, s naším vyšším ja a nechávame túto energiu vyjadriť sa cez nás vo forme, ktorá nám je najmilšia. Dielo je výsledok, ale proces je podstatný. V procese tvorenia sa otvára kanál, ktorým k nám kvapká nektár života, zdravia, mladosti. Užívajme :)

6. MEDITUJEM - stíšenie je počas augusta prepotrebné. Budeme mať pocit, že sme na kolotoči a aj keď si túto jazdu budeme užívať, z času na čas sa upokojme, zavrime oči, precíťme seba. Hĺba meditácií bude nesmierna, sú pre nás pripravené nádherné objavy na ceste sebapoznania.

7. SILOVÉ MIESTA - každý máme svoje. Vieme, kde sme doma. Vieme, kde cítime napojenie priamo na zdroj. Choďme tam, kde nás to ťahá, pretože teraz máme príležitosť načerpať odkazy, správy, precítenia. 

8. Prijímam svoje tiene. August môže odhaliť časti našej bytosti, ktoré nás prekvapia, možno vystrašia, budú nám cudzie. Pochopme však, že práve v týchto extrémnych precíteniach je dar. Rozhodli sme sa, že si posvietime sami na seba :). Urobme to, zistime, čo všetko ešte túži byť prežiarené a iba splyňme s týmto procesom. Nemusíme nič viac robiť, je zaručené že sa nám všetko potrebné ukáže samo. 

Tak, show sa môže začať :). Smiech, humor, nadhľad a veľkú dávku pokoja nám všetkým želáme :)

S láskou

Mirka

Dátum: 1.8.2017

Komentáre (0):