PLYNIEM A DRŽÍM FREKVENCIU

PLYNIEM A DRŽÍM FREKVENCIU

Túto vetu mi pred chvíľočkou poslala Janka Sofia z Mexika a ja cítim, že je silným odkazom pre všetkých poslov svetla.

Lásky, prišla úžasná doba. Chaos, vír udalostí, absolútne nefunkčné akékoľvek plánovanie. Rotujúca špirála života, v ktorej sa všetko nízkovibračné a staré transformuje na svetelnú energiu vyššieho vedomia.

Všetky udalosti našich životov viac ako inokedy reflektujú vyšší zámer - prepojenie galaktickej úrovne s našou planétou cez zvyšovanie vibrácií všetkých duší, ktoré sa rozhodli v tomto požehnanom veku zakúsiť pozemský život.

Mali sme už veľa príležitostí pustiť to, čo nás brzdí a už nám neslúži. Ak sme to neurobili doteraz, prichádzajú vesmírne pomôcky :). Čas sa enormne zrýchľuje, to čo sme museli kedy zažívať roky, teraz nacítime v priebehu pár dní, hodín. Poznania nemusia už byť iba fyzické, energie sú tak silné a intenzívne, že ich dokážeme jednoducho precítiť a slobodnou vôľou sa rozhodnúť na ďalší krok.

Očakávajme neočakávané. Všetko, čo nedáva logiku a vymyká sa z rámca komplikovanej štruktúry nášho sveta - toto všetko prichádza na scénu ako lavína liečivej a osviežujúcej energie. Sila a čistota vody, rieky, oceánu... Sila ženy, bohyne. Sila muža, boha. Všetko spojené a zapísané navždy v akášickej kronike Gaii.

Pri tomto všetkom, čo nás obklopuje je podstatné jediné - udržiavať frekvenciu lásky, radosti, prijatia. Plynúť, nechať sa unášať a svojou dušou vnímať, čo nám prichádza z tohto chaosu.

Blížia sa veliké a mocné poznania. Budú sa meniť životy. Budeme sa lúčiť s tým, čo nesúzvučí s našou energiou. A budeme vítať celým svojim srdcom pokračovanie nášho príbehu v jemnosti, pokore, vďačnosti.

Krásne si to užívajme!

S láskou

Mirka

Dátum: 28.2.2017

Komentáre (1):

Zuzana ♡
"Plyniem a udržujem Frekvenciu !¡"
Tieto slová som odpovedala Sofii vždy, keď sa ma pýtala ako sa mám ... Udržujem: Energiu, ktorá prúdi v nás a okolo nás, tú vyvažujem, zdieľam, tvorím a tak ďalej... Životodarná energia musí prúdiť neustále ... A slovo držím: znamená to energicky, pre energiu zastavenie, obmedzenie, stagnáciu a tak ďalej ... Aj slová majú svoju vibračnú energiu*, Srdcom počúvaj ... Deň plný Lásky a Slnka Mirka ... & Pozdravujem Danku a Janku ... ♡♡♡
3.3.2017 09:23:27