PANENSKÉ TVORENIE

Mirka

V procese tvorenia je kľúč, tajomstvo k naplnenému životu. Cesta našej duše nás vedieť cyklickými priestormi - v každom vzťahu, v každej situácii, nech sa deje čokoľvek, vždy si prechádzame posvätným cyklom ŽIVOT-SMRŤ-ŽIVOT. To najkrajšie naplnenie nášho poslania je práve vtedy, keď nás naša cesta zavedie opäť na jej začiatok.


Pamätáte si ešte na prvé dni svojich nových začiatkov? Prvý deň v škole. Prvý deň v novej práci. Prvé rande :). Prvá noc v novom domčeku. Prvý dotyk s novučkým bábätkom .

Jednou z najsilnejších energií v našom živote je schopnosť udržať v sebe práve tento pocit. Tvoriť každý deň, ako by bol úplne prvý. Tie momenty, kedy sme plní odhodlania, nadšenia, nápadov, kreativity. Naše fungovanie nie je poznačené skúsenosťou, je to bod NULA a my sa práve v tomto okamihu rozhodujeme, aká naša skúsenosť bude. Máme na výber celú paletu možností - bude to skúsenosť tvorenia v láske, harmónii, či strachu, manipulácii, neslobody. A na nás je všetko, stačí jediná veta: "Z ponuky si vyberám..." A zvolíme si práve tú energiu, ktorú cítime najsilnejšie.

Je to panenské tvorenie - keď sa rozhodujeme pre svetlo a ľahkosť. Keď hravosť a smiech napĺňajú každý deň všetko, čo sa rozhodneme vytvoriť, čomu dáme kúsok svojej duše. Všetko tvoríme my a my dávame tomuto procesu šťavu s príchuťou sladučkou, či kyslastou... Vyberajme múdro, je to skutočná mágia.:).

Lásky, nech je náš život plný radosti a hravosti - rozpúšťajú strach a všetky drámy naokolo.

Spolu rastieme v láske

Mirka

 

 
Dátum: 26.4.2017

Komentáre (0):