NAVÝŠENIE ENERGIÍ OD 9. MARCA 2017: 9-DŇOVÁ GEOMAGNETICKÁ BÚRKA

 

 

AKCELERUJE VYŠŠIE UVEDOMENIE

9.3.2017 sme vstúpili do portálu geomagnetických búrok 9-tich po sebe idúcich dní magnetickej búrky. Tieto búrky nám pomáhajú s procesom vzostupu prinášajúc nám zvýšený pomer svetelného tela a Merkáby, v ktorých procese "začlenenia" sa práve nachádzame.

Mnohí cítili, ako tieto energie prichádzajú, ale neboli si vedomí, že vznikli v dôsledku geomagnetických búrok. Regulárne nárasty energie z geobúrok veľmi kolíšu. Niekedy príde energetická VLNA, ktorá trvá niekoľko hodín alebo niekoľko dní, ale výnimočne toľko dní v rade, ako zažívame teraz!

Niektoré zo symptómov ktoré môžete prežívať:

1. Extrémna únava

2. Točenie hlavy alebo vertigo

3. Návaly nevoľnosti

4. Symptómy ako pri chrípke

5. Bolesti tela

6. Horkosť v tele, v ústach

7. Zmeny v chuti do jedla

8. Dýchacie problémy

9. Navýšenie paranormálnych udalostí

Zároveň prichádzajú obrovské poznatky týkajúce sa minulosti, a súvislostí, akým spôsobom sa tieto poznatky vzťahujú k súčasnosti. Mnohí z Vás teraz budú na základe týchto poznatkov meniť svoj doterajší zabehnutý život. Celý tento rok, je rokom zmien, a bude sa niesť v znamení vykonávania ZMIEN, pretože pracujeme na tom, aby sme sa konečne stali TÝM, kým máme byť, takými akých nás Najvyššia Inteligencia chce mať. Toto je cesta vzostupu a my ju len musíme plne prijať. Nebojte sa riskovať a vykonať zmeny, teraz je ten správny čas!

Zároveň neustále dochádza k ukončovaniu a rozpadu nefunkčných vzťahov. Tak ako sme sa priblížili k odhaleniu nášho autentického Ja, a to prostredníctvom vzostupu, už nebudeme mať trpezlivosť s ľuďmi, ktorí s nami neladia, nevibrujú. Musíme zostať verní sami sebe bez ohľadu na to, aký vzťah aktuálne máme.

Stávame sa oveľa citlivejšími, budeme cítiť ako sa táto citlivosť navyšuje, a budeme to cítiť aj ako chvenie okolo korunnej čakry (trvá to vždy len niekoľko minút, a potom odíde). To nám umožňuje vedieť, že máme spojenie s vesmírom, a to veľmi jemným spôsobom. Získanie väčšej citlivosti je práve to miesto, kam smerujeme.

Počas nasledujúcich dní je nesmierne dôležité uzemňovať sa a dostatočne hydratovať svoje telo (2-3l tekutín, najlepšia čistá voda). Môžeme zažívať výkyvy v chuti do jedla a pitia, ale napriek tomu je dôležité dostatočne piť a jesť čerstvú stravu!

S láskou od srdca k srdcu modifikovane a preložené mnou Danka F.

Zdroj: Dianne Canfield

 
 
Dátum: 13.3.2017

Komentáre (0):