NASLEDUJEM SVOJU INTUÍCIU

Lásky, prvý mesiac roku vedomého tvorenia je za nami a nasleduje ďalší krásny, čarovný... Počas celého februára bude znieť v našich dušiach afirmácia:

NASLEDUJEM SVOJU INTUÍCIU 

Nastal čas, aby sme precítili, že tvorenie je skutočne hravé a radostné. Aby sme pustili všetky programy "MUSÍM, NESMIEM, MAL BY SOM". Aby sme začali v živote robiť naozaj to, čo milujeme. To, za čím nás volá duša. Aby sme možno spojili to, čo doteraz nikto nespojil, aby sme skutočne žili v systéme, ale našli jeho hĺbku a krásu. A tým rozpustili nefunkčné hierarchické nastavenia a vytvorili nové, fungujúce zjednotenia energií, ktoré túžia tvoriť spoločne. 

Zabudnime na to, že práca je povinnosť. Kdeže!  Je to nádherný proces, pri ktorom pod našimi rukami, cez prúd našej energie vzniká skutočné dielo života a lásky. Vdychujme činnostiam, ktoré sú našim chlebíkom každý deň toľko lásky a vďaky, koľko len unesieme.

A zrazu, zľahka, celkom tichučko, prichádza čas, kedy prestávajú fungovať vzorce a predstavy o tom, že musíme drieť a makať až do absolútneho vyčerpania, inak si nezaslúžime odmenu. Prichádza čas, kedy práve vďaka tomu, že budeme tvoriť cez radosť, vytvoríme omnoho viac za kratšiu dobu. Naša "produktivita" bude rásť priamo úmerne s vášňou, ktorou bude dýchať náš tvorivý proces. Vyrovná sa energia dávania a prijímania, bude čas na oddych a načerpanie novej tvorivej energie.

V skutočnosti, toto všetko sa už začína diať, cítite to lásky milované?

Nech je celučký február pre vás nádherný, ľahučký, nech prežívate priam milostný vzťah so svojím poslaním:). Je to vyšší zámer - sme tu na to, aby sme preduchovňovali hmotu a zároveň, aby sme vedomiu, ktoré v sebe nosíme, dali fyzickú formu. Všetko krásne prepojiť, zjednotiť, oživiť systém, vdýchnuť mu srdce :)

Ľúbime vás

Slnko v Srdci ☀️❤️

Dátum: 1.2.2017

Komentáre (2):

Janka
Bože,ďakujem.
7.2.2017 12:26:13
Janka
2.2.2017 19:49:15