Modlitba

Mirka

Bože, prosím, daj, aby som dokázala precítiť to nádherné požehnanie Života. Nech každá moja bunka spieva šťastím, že môže kráčať po tejto Zemi, dýchať, cítiť, milovať.

Bože, prosím, daj, aby som mala v sebe toľko lásky, aby zo mňa vyvierala prúdom. Aby som ju dokázala dávať všetkým, ktorých ľúbim, a aby som dokázala ľúbiť všetkých.

Bože, prosím, daj, aby som dokázala byť sama sebou. Aby som pod ťarchou "musím" a "mala by som" nestratila vieru vo svoj príbeh.  Aby som sa pozrela do zrkadla a s úsmevom si poďakovala za všetko, čo som si pre túto chvíľu naplánovala.

Bože, prosím, daj, aby som vždy dokázala odpustiť. Aby som dokázala byť nástrojom uvoľnenia, ľahkosti a aby moja energia priniesla radosť všade, kde vstúpim.

Bože, prosím, daj, aby som si vážila svoje korene. Lebo cez našich predkov sa mohla začať rozprávka nášho bytia. Nech s úctou a vďakou dokážem vzdať hold všetkým ženám a mužom, vďaka ktorým zažívam skúsenosť hmoty a nachádzania posvätnej jednoty v láske. Bez nich by som tu nebola. Ani ja, ani môj príbeh.

Bože, prosím, daj, vždy keď som na dne precítiť tú najhlbšiu pokoru. Lebo práve ona je výťah do výšin poznania. Pomôž mi chápať, že byť dole je jediné miesto, odkiaľ sa dá ísť vyššie. Nech moja duša prijíma každú bolesť ako liečivé čistenie rán. Nech medicína lásky a odvahy preniká mojimi žilami.

Bože, prosím, daj, aby som dokázala poprosiť o pomoc. Aby som sa nebála prejaviť a prijať svoje slabosti a chyby. Aby som ďakovala za každú chvíľu, kedy dokážem so slzami v očiach prosiť o prepáčenie a ľúbiť tak silno, že žiadne víťazstvo v boji a v hádke nebude dôležitejšie, ako vzájomné spočinutie v náručí.

Bože, prosím, daj, aby som dokázala každý jeden deň, povedať "Ľúbim ťa" aspoň tisíckrát. Aby som chápala, že každý deň je tu iba raz a nikdy sa nebude opakovať. Prosím o pomoc vždy, keď pre silu ega nedokážem vidieť prapodstatu, pre ktorú mám vo svojom živote toľko milujúcich duší. Nech sa nebojím povedať: "Stojíš mi za to. Nechcem o teba prísť." Lebo len v úplnom odhalení našej duše môže nastať nádherný zázrak úprimnosti.

 

Bože, prosím, daj, aby som vždy, v každej chvíli cítila, že si vo mne aj sa som Tebou. Sme jedno a v tejto jednote spájame všetko.

Bože, ďakujem, že si mi ukázal, že nič z tohto mi nemusíš dať. Je to vo mne a ja verím a som odhodlaná to všetko v sebe nájsť. Ďakujem za dušu, za telo, za pocity, zdravie. Za učiteľov a ich lekcie. Za každú zvládnutú skúšku aj za každú odreninu. Za každú sekundu prežitú naplno.

Bože, ďakujem, že môžem byť.

S láskou

Mirka

Dátum: 19.5.2016

Komentáre (2):

Janka
Bože, ďakujem, že môžem čítať tieto nádherné slová plné lásky.
24.5.2016 09:57:27
Janka
Áno, aj ja sa stále učím cítiť a žiť teraz, pokore, láske, viere....
Ďakujem Tebe, všetkým učiteľom a liečiteľom TU.
Ďakujem Bože.
S láskou Ja
20.5.2016 14:19:39