MILOVAŤ JE VOĽBA

Duša ženy
Milovať každé ráno. Chvieť sa v očakávaní, čo nový deň skrýva. A čo sa chystá odkryť. Aké tajomstvá, záhady. Ako nám ponúkne dnešnú lekciu života? Ako sa budem pri tom cítiť? Koho stretnem? Aký budem mať zo seba pocit?

Milovať mraky. Ťažké, sivé, plné sĺz mojej duše. S vedomím, že liečia. A po nich prichádza ten najkrajší ružový západ slnka. Prináša nádej. Odvahu. Prináša jemnosť prijatia i silu zvládnutej skúšky.

Milovať osamelosť. Lebo v nej sa dnes ukrýva kľúč k novým vzťahom. Byť s niekým, aby som nebola sama? Dožíva táto energia "potreby". Prichádza nová, hravá túžba zdieľať. Nie vlastniť. Nie ovládať. Nie čakať lásku. Ale zdielať lásku, ktorou som. V láske tvoriť jednotu.

Milovať strach. Objať ho v nekonečnej nehe a roztopiť ho na nektár odvahy. Byť sama sebou. Netúžiť byť ako všetci, milovať svoju jedinečnosť. Vystúpiť zo vzorcov, zo šablón, z nastavených pravidiel zaručeného šťastia a úspechu. Zboriť ilúziu dokonalej bytosti. A vystavať rozprávku duše. Kde sa všetko smie. Bez hraníc. Bez pút. Voľne. Ľahúčko.

Milovať seba. Svoju minulosť. Svoju epizódu vesmírnej ságy. Milovať svoje svetlo a svoje dary. Žiť svoje vnútro. Neodkladať to na zajtra, zajtra skutočne nemusí prísť. Čas je ilúziou, tu a teraz je realitou môjho príbehu. Milovať život, milovať Boha. Za všetko, čo som sa rozhodla žiť. Za každú čriepku, za každý pád. Za silu, ktorá vo mne tlie. Za oheň, ktorý dýcha vášňou. Iba za to, že SOM.

Milovať je voľba. Voľba tvojho srdca. Nezabudni na to. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dátum: 9.6.2017

Komentáre (0):