Láskou uvoľňujem pnutie

Slnko v Srdci
Všetko nám slúži. Každá skúsenosť. Každé stretnutie, každá bytosť. Neexistuje nič, čo by nebolo v súlade s Božím vedením a plánom našej duše.

Preto dnes preciťujem, že tlak či pnutie sú požehnaním, v ktorom je ukrytá vesmírna energia tvorenia. Tam, kde cítim nepokoj, či vychýlenie zo svojho stredu, vysielam nádherný svetelný lúč lásky a harmónie.

Bádajme po tom, čo v našom vnútri vyvoláva tieto pocity. Prečo sa cítime rozrušení, nervózni, pod tlakom? V odpovediach vždy nájdeme zároveň radu, ako pokračovať ďalej. Čo robiť, aby sme sa opäť vycentrovali v našom posvätnom srdci... 

Buďme pritom trpezliví. Nechcime poznať všetky odpovede okamžite, pretože každý krok na tejto ceste je posvätný a má nesmierny význam. Prijímajme zmeny, ktorými náš príbeh prechádza. Zmena je jedinou istotou tohto sveta. Nič nie je stále, a práve v zmene sa zrkadlí nádherná tvorivá energia vesmíru.

A tak, len pustime dnes odpor - nech sa deje, čo sa má :). Pustime snahu ovládnuť situáciu, pustime túžbu vyvolať konflikt. Nechajme cez seba plynúť energiu života. Pretože všetko je pod ochranou :). V tomto je návod, na znovuobjavenie svojho pokoja.

Krásny deň, lásky naše :)

Slnko v Srdci
 
 
 
 
 
Dátum: 26.7.2017

Komentáre (0):