Láskou byť, v láske žiť

Mirka

Napísala som do internetového prehliadača slovo "láska" (love). Našiel takmer 3 miliardy odkazov. Tak veľmi túžime definovať lásku, nájsť čo to vlastne znamená, odkiaľ pochádza a ako sa ňou stať. Tri miliardy pokusov identifikovať to, čo je slovami a ľudským rozumom neobsiahnuteľné. A predsa, stále v nás tlie túžba prísť na to, pochopiť ju, žiť ju.

Keď skúsite nájsť pod týmto pojmom obrázky, veľká väčšina je zobrazená ako srdce. A tak nám dnešná nádherná dokonalá vibrácia 3 (žena, cisárovná), 15/6 (diabol/zamilovaní) a 9 (pustovník) šepká, kde hľadať. Naša vnútorná žena (či si žena, či si muž) nás cez jemnosť a nehu vedie k odpútaniu sa od všetkého, čo už nepotrebujeme, aby sme tak našli spojenie v našom srdci, v posvätnej srdcovej čakre, v ktorej sú ukryté všetky záznamy nášho bytia. Kľúčom je hľadanie vo svojom vnútri, všetky odpovede z vonka odrážajú iba úlomky našej reality. Celiství a dokonalí sme práve vo svojom najhlbšom strede, tam, odkiaľ vyviera prameň nášho poznania a vyššieho vedomia.  

Srdce je zdrojom nášho poznania lásky. Vstúpme doň a precíťme, čo nám šepká, ako vibruje, pri čom cíti radosť, čo ho napĺňa, kedy tvorí. To všetko je láska. Tam, kde je nám dobre, kde sa cítime bezpečne, s tými, s ktorými ľúbime zdieľať a vďaka ktorým rastieme.

Poznaním to všetko iba začína. Nachádzame odpovede, už vieme, že láskou byť a láskou žiť je to najviac, čo sme sa prišli na našu planétku naučiť. V srdci to však nekončí, práve naopak. Celé naše telo je preúžasný nástroj lásky. Máme ruky, a tak pohlaďme a dotykom prejavme lásku. Máme oči, a tak venujme pohľad plný nehy tam, kde to najviac potrebujú. Máme ústa, a tak povedzme "Ľúbim ťa" vždy, keď to práve silno cítime. Máme nohy, a tak kráčajme vedľa seba a podopierajme tých, ktorí sa na nás vo chvíľach bolesti obrátia. Máme hlavu, a pretože platí "Čo myslím, to žijem", venujme tie najkrajšie myšlienky všetkému, čo nás obklopuje, aby sme si tak poskladali dúhovú mozaiku svojho sveta.

Darujme to, čo máme vo vnútri. Iba tým, že lásku prejavíme v nás môže zakotviť. A môže obsiahnuť celý vesmír. Pretože "ako vo vnútri, tak navonok; ako v malom tak vo veľkom".

Všetko je živá láska v nás :)

Mirka

Dátum: 30.3.2016

Komentáre (2):

Radko
Vďaka. Láska sa nedelí, je večná ako boh. A ľudia im dali rôzne mená a prívlastky.
30.3.2016 08:20:29
Silvia
Ďakujem Mirka za nádherné posolstvo, také krásne , aké len môže byť Tebou podané ;-)
Tento úžasný kód 3-6-9 má aj môj manžel a ja sa pri ňom, s ním, učím láske + odpútaniu sa od nepodstatných "vecí". Nastavuje mi zrkadlo a zisťujem, že stále je na "čom" rásť.
Ukazuje a dokazuje mi, aký je život krásny a na akej nádhernej planéte Zem žijeme (myslím si, že je tu prvý krát).
Ďakujem, ďakujem, ďakujem :-*
Krásny deň želám všetkým
S.
30.3.2016 08:17:29